Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tyl Regor - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Tyl Regor - bossowi Grineer z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Tyl Regora znajdziesz na Uranie - Titania. Boss posiada 3 główne ataki, a walka składa się z 3 faz.

Pierwszy atak ma bardzo dużą szansę na oszołomienie Twojej postaci za pomocą Ack & Brunt (tarczy i topora). Drugi atak to wystrzeliwanie rękawic naprowadzających w Tenno. Trzeci atak to uderzenie w ziemię i wykreowanie fali uderzeniowej.

W fazie pierwszej walki będzie starał się atakować wręcz, używać przy tym zasłony dymnej do maskowania swojego ruchu. Kiedy straci 1/3 swojego zdrowia, strzeli rękawicami w okno, zalewając arenę.

W fazie drugiej, specjalne tuby po bokach areny będą wysyłały żołnierzy wroga (Maniaków - dość twardzi i problematyczni). Kiedy się z nimi uporasz, Tyl Regor teleportuje się do Ciebie. Kiedy straci znów 1/3 zdrowia, rozpocznie się 3 faza.

Faza trzecia zaczyna się tak samo jak druga - znów Tyl Regor wybija szyby i zalewa arenę. Uważaj tym razem, aby nie wpaść do wody - jest pod napięciem. Musisz też uważać na strumienie wody, które od czasu do czasu strzelają ze ściany - jak będziesz nieuważny, wypchną Cię do wody pod napięciem. Po raz kolejny będziesz zmagał się z żołnierzami wroga (Maniakami i Bombardierami). Kiedy się z nimi rozprawisz, Tyl Regor przeteleportuje się do Ciebie i będziesz mógł go ostatecznie pokonać.

Jeżeli masz problem z zadawaniem efektywnych obrażeń Tyl Regorowi, możesz wziąć broń, która zada obrażenia w czasie (np. toksyczne). Jeżeli jesteś początkującym graczem, Vectis z korozyjnymi obrażeniami sprawi, że potyczka będzie łatwiejsza.

Za pokonanie go dostaniesz plany komponenty Equinox (Aspekt Dnia lub Nocy). Możesz również otrzymać mody: Stalowe Włókna (Steel Fiber), Prawdziwa Stal (True Steel), Witalność (Vitality), Krioamunicja (Cryo Rounds), Zabójczy Pęd (Lethal Momentum), Wstrząsający Dotyk (Shocking Touch).

1 - Tyl Regor - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry