Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje ogólne - Operator w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ta sekcja pozwoli Ci się zapoznać z postacią Operatora w Warframe - Informacje ogólne - Operator w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Ta sekcja pozwoli Ci się zapoznać z postacią Operatora w Warframe. Dowiesz się, jak ją aktywować, jaki posiada zakres ruchów, jak jest uzbrojony. Jeśli chcesz dobrze grać w Warframe, musisz wiedzieć jak korzystać z Operatora.

Operator, to postać zdolna do kierowania Warframe, za pomocą Pustki - źródła ich mocy. Jednym z zalet odblokowania sobie Operatora to dostęp do szkół Focus. Jednak Operator posiada swoje unikatowe zdolności. Po misji Drugi Sen, będziesz w stanie "wychodzić" z Warframe Operatorem - opcja ta jednak jest limitowana. Na początku każdej misji będziesz mógł to zrobić dopiero po upływie 180 sekund (domyślnie klawisz 5) - po aktywacji, Operator objawi się jako widmo na 10 sekund i będzie w stanie wysyłać impulsy Pustki - podczas aktywacji takiego wyjścia, nie będziesz przyjmować obrażeń.

Po misji Wewnętrzna Wojna (The War Within) będziesz w stanie wychodzić fizycznie z Warframe, Twoje możliwości będą nieograniczone. Podczas takiego wyjścia, Twój Warframe nie będzie przyjmował żadnych obrażeń. To ważne, aby wychodzić swoim Operatorem z Warframe - większość umiejętności z drzewek Focus wymaga określonej akcji Operatorem. Dla przykładu: gdy wybrałeś szkołę Zenurik dla regeneracji energii, posiadasz umiejętność Energizing Dash - aby aktywować umiejętność musisz wyjść Operatorem, zrobić nim Bullet Jump (Void Dash - domyślnie CTRL + Spacja). Wychodzenie swoim Operatorem jest również ważne, gdy walczysz z przeciwnikami Kuva (otyli przeciwnicy z piką - Kuva Guardian lub "chodzące worki na śmieci" - Kuva Jester) - dopóki nie potraktujesz ich mocą Pustki swojego Operatora, są nie do zabicia (aby się do nich dobrać, najlepiej Operatorem przelecieć dosłownie przez nich dzięki Bullet Jump lub użyć klawisza ataku wręcz).

Operator bazowo ma 100 życia, jeśli podczas walki dojdzie do 0, gra wymusi powrót Operatora do Warframe. Dodatkowo, zostaniesz obciążony negatywnym efektem (debuff), który redukuje Twoją tarczę i zadaje 10% obrażeń od obecnego życia. Negatywny efekt trwa 45 sekund.

Bazowo Operator posiada również 100 energii (regeneruje się dość szybko, w ok. 6 sekund). Pule energii Warframe i Operatora nie są ze sobą połączone.

Uwagi: Dzięki Operatorowi, wchodząc w tryb skradania, możesz całkowicie omijać sensory i lasery wroga. Atak wręcz Operatora jest na tyle silny, że może wytrącić z równowagi przeciwników posiadających tarcze. Możesz również negować śmiertelne obrażenia swojego Warframe - poprzez wyjście swoim Operatorem - pamiętaj, że podczas wyjścia, Twój Warframe jest nietykalny. W trybie skradanie jesteś całkowicie odporny na każdy rodzaj obrażeń, aury oraz efekty Statusu - wykorzystaj to do pojmania celów, hakowania i podnoszenia swoich sojuszników.