Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ambulas - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Ambulas - bossowi Corpus z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Ambulas znajdziesz na Plutonie - Hades. Aby dotrzeć do Hades, potrzebujesz 40 przedmiotów nawigacyjnych (Animo Nav Beacons) - możesz je zdobyć, pokonując i hakując mniejsze wersje Ambulas. Pojawiają się wraz ze statkami, jeżeli chcesz wyfarmić te przedmioty, warto wybrać mapę na Plutonie z otwartą przestrzenią w trybie endless (czyli np. Przetrwanie lub Obrona). W misjach Obrony statki z Ambulasami pojawiają się od pierwszej fali co 2 minuty i 30 sekund.

Ambulas posiada 3 ataki ofensywne: ostrzał artyleryjski (Ambulas strzela pociskami w powietrze, następnie pociski uderzają w ziemie), fale uderzeniowe (uderzając trzykrotnie w ziemie, tworzy fale uderzeniowe, ostatnia fala jest największa i najszybsza) oraz laser (podczas strzelania wiązką lasera Ambulas będzie obracał swoją wieżyczkę wokół własnej osi, rażąc wszystkich w zasięgu - na tym etapie ma przeładowaną tarczę i ciężko ją zbić).

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie