Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Cefalon Simaris Warfare poradnik, solucja

Rozdział ten poświęcony jest w całości Cefalon Simaris (Cephalon Simaris) - neutralnemu syndykatowi w Warframe. Dowiesz się co oferuje, jakie są korzyści płynące ze współpracy z nim, jakie misje można dla niego wykonać.

Cefalon to byt, który stara się szukać wiedzy i unieśmiertelnić gatunki poprzez Syntezę - Warframe - Cefalon Simaris - Warframe - poradnik do gry

Cefalon to byt, który stara się szukać wiedzy i unieśmiertelnić gatunki poprzez Syntezę. Ta frakcja posiada swój własny system reputacji, jednak punkty można zdobywać tylko i wyłącznie poprzez proces Syntezy.

Będziesz musiał to zrobić za pomocą Skanera Syntezy - każdy skan dodaje niewielką ilość punktów reputacji. Istnieją specjalne misje Syntezy - możesz uzyskać je bezpośrednio od Cefalona. Misje te polegają na skanowaniu konkretnego celu - jednak to nie są osobne misje do wykonania (wykonując misje w sektorach, Cefalon poinformuje Cię, gdy cel będzie w tej misji).

Aby znaleźć cel, użyj skanera - będzie pokazywał Ci drogę. Twój cel będzie miał kilka punktów do zeskanowania. Po zeskanowaniu wszystkich punktów, cel przejdzie proces Syntezy i misja zakończy się sukcesem.

Cefalon Simaris możesz znaleźć praktycznie w każdym przekaźniku. Oferuje parę ciekawych broni, które pozwolą na lepszą syntezę i powiększanie wiedzy w kodeksie (Simulor i Heliocor), Exilus Adapter plany oraz najważniejsze - klucz do Simulacrum - klucz do miejsca, gdzie możesz przetestować swoją postać, bronie, tworzyć przeciwników i ćwiczyć.