Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sierżant - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Sierżantowi - bossowi Corpus z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Spotkasz go na Fobos - Iliad. Podczas walki będzie się starał wykorzystywać taktykę Hide'n'Snipe - będzie utrzymywał dystans do Ciebie i strzelał ze snajperki - Lanka. Zadaje bardzo duże obrażenia, ale nie jest szybkostrzelna, a pociski posiadają określony czas przelotu. Posiada umiejętność znikania za pomocą granatu oślepiającego (tip: Mesa na ostatniej umiejętności może do niego strzelać nawet kiedy jest niewidzialny, tip#2: Czerwony marker nadal będzie Ci pokazywał jego pozycję). Na ogół słaby, jego tarcza non stop będzie się odnawiać, więc uderzaj szybko i mocno. Jak reszta żołnierzy Corpus, jest wrażliwy na obrażenia magnetyczne, od zimna oraz udarowe (Impact). Możesz również zadawać obrażenia toksyczne, aby kompletnie omijać jego tarczę. Zadawanie obrażeń w głowę zaowocuje podwójnymi obrażeniami. Zadawanie obrażeń od ognia lub elektryczności pozwoli Ci na jeszcze łatwiejsze namierzanie bossa, gdy jest niewidzialny. Korzystaj z przeszkód, unikając trafienia z jego snajperki, bądź mobilny, uderzaj szybko i mocno, nawet wręcz (spróbuj go atakować podczas niewidzialności, w ten sposób nie dasz mu czasu na zregenerowanie tarcz). Warto wybrać Mesę, Lokiego, Ash, Excalibura lub Zephyra do tej misji. Mesę ze względu na możliwość strzelania podczas jego niewidzialności. Lokiego i Ash do włączania Twojej niewidzialności i bezkarnego okładania przeciwnika. Excalibur i Zephyr (Ash też się nada do tego) do szybkiego skracania dystansu do przeciwnika i zadawania obrażeń.

Za pokonanie go dostaniesz plany komponentów Mag. Możesz również uzyskać mody: Magazynek Łukowy (Magazine Warp), Mistrz Złodziejski (Thief's Wit), Spirala Reakcji (Reflex Coil), Wstrząsający Dotyk (Shocking Touch).

1 - Sierżant - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry