Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kapitan Vor - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Kapitanowi Vor - bossowi Grineer z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

To pierwszy Boss jakiego spotkasz na swojej drodze. Przebywa na Tolstoj, na Merkury oraz na Exta, na Ceresie. Gdy zabijesz go na Merkury, wypadają z niego komponenty do Seer oraz komponenty do Cronus. Na Ceresie zostaniesz wynagrodzony w postaci komponentów do Frost, komponentów Miter, Podwójnych Gremlin lub Ogniwa Orokin. Podczas konfrontacji z nim na Merkury, będzie często się teleportował, uderzał promieniem zadającym obrażenia i stawiał pułapki. Gdy jego życie spadnie do zera, będzie przez chwilę nietykalny, narzuci na siebie tarczę i przywoła swoich żołnierzy do pomocy. Wybij wszystkich kilkukrotnie wraz z bossem, a misja zakończy się sukcesem.

Na Ceresie będzie w towarzystwie bossa z Marsa - Lech Kril, jednak zasada jest nadal ta sama - uderzaj do oporu, aż go nie pokonasz.

Z Vor'a mogą również wypaść mody - Intensyfikacja (Intensify), Witalność (Vitality), Magazynek Ślizgowy (Slip Magazine), Rewolwerowiec (Gunslinger), Ładunek Zapalający (Heated Charge), Szybkie Dobycie (Quickdraw).

1 - Kapitan Vor - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry