Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porucznik Lech Kril - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Porucznikowi Lech Kril - bossowi Grineer z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Tego Bossa możesz spotkać 2 razy - na Marsie - War oraz na Ceresie - Exta, razem z Kapitanem Vor. Walka składa się z dwóch faz.

W pierwszej fazie będzie używał głównie Gorgona - swojego LKM i okazjonalnie korzystać z umiejętności zamrażania. Gdy będziesz do niego podchodzić zbyt blisko, będzie starał się Ciebie odrzucić lub skorzysta z Ice Wave - atak ten wyzwala po uderzeniu jego młota w ziemię. Aby pokonać go, musisz strzelać w jego zbiorniki chłodzące (zaznaczone czerwonym neonem, można to zrobić, prowokując go do uderzenia w zwarciu i przedostaniu się na jego tyły) - gdy sie odłączą od przeciwnika, zacznie się zamrażać. Tylko wtedy możesz zadać mu jakieś obrażenia (strzelając nadal w zbiorniki chłodzące na jego pancerzu). Ustrzelenie wszystkich 4 zbiorników przeniesie Cię do fazy drugiej.

W fazie drugiej zamieni wszystkie swoje mroźne ataki na ogniste. Będzie próbował rzucać w Ciebie swoim młotem jak bumerangiem. Jest o wiele szybszy w tej fazie niż poprzednio i potrafi Ciebie dość szybko dogonić. Jest jednak w tej fazie o wiele mniej odporny, więc strzelaj w niego do oporu.

Na Marsie wypadają z niego plany komponenty do Excalibur, na Ceresie - komponenty do Frost. Może zostawić mody po sobie w postaci: Krioamunicja (Cryo Rounds), Śmiertelny Cios (Killing Blow), Ognisty Cios (Molten Impact), Rozciągnięcie (Stretch) oraz Przewód Energii (Energy Channel). Oprócz modów, dodatkowo mogą wypaść plany do Miter i Podwójnych Gremlinów (tylko na Ceresie).

1 - Porucznik Lech Kril - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry