Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jordas Golem (J3-Golem) - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Jordas Golem - bossowi Zainfekowanych z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Bossa spotkasz w ostatniej misji "Instrukcja Jordasa" (to misja Archwing).

Posiada 4 ataki: pociski wystrzeliwane z macek, zadające średnie obrażenia - będzie korzystał z niego na dalekim dystansie (pociski przelatują swobodnie przez przeszkody), duże niebiesko-purporowe pociski elektryczne, zdolne do przelatywania przez przeszkody, falę ognia o sporych obrażeniach i dużym zasięgu (zaatakuje tak, gdy będziesz dość blisko, zalecana biegłość w unikaniu takich ataków) oraz rzadko używany atak "rakietowy", zadający spore obrażenia, ignorujące przeszkody (poznasz je po świecących "silnikach" pocisku, możesz zestrzeliwać je).

Boss będzie regularnie się poruszać, pokazując swój słaby punkt na "silnikach". Podążaj za bossem, znajdź odpowiedni kąt, aby mieć czystą pozycję do strzelania w słaby punkt, unikaj innych jednostek wspomagających go, jeśli to możliwe. Weź ze sobą broń o wysokich obrażeniach na sekundę, możliwie z obrażeniami radiacyjnymi lub korozyjnymi. Archwing Odonata może Ci pomóc w uzyskaniu większych obrażeń (w połączeniu z Velocitus lub Grattler da Ci pokaźne obrażenia)

Za zabicie go możesz uzyskać mody: Magazynek Łukowy (Magazine Warp), Punkt Nacisku (Pressure Point), Zguba Plagi (Bane of Infested), Płaszcz Zapalający (Incendiary Coat), Zmniejszony Opór (Streamline).

1 - Jordas Golem (J3-Golem) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry