Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Interfejs (menu główne) | Podstawy Warfare poradnik, solucja

W tej sekcji dowiesz się, w jaki sposób poruszać się po menu głównym w Warframe w poszukiwaniu kluczowych zagadnień - gdzie znaleźć mapę gwiezdną, dobrać wyposażenie, przejrzeć kodeks oraz zadania - Warframe - Interfejs (menu główne) | Podstawy - Warframe - poradnik do gry

W tej sekcji dowiesz się, w jaki sposób poruszać się po menu głównym w Warframe w poszukiwaniu kluczowych zagadnień - gdzie znaleźć mapę gwiezdną, dobrać wyposażenie, przejrzeć kodeks oraz zadania. Menu główne wywołujesz, klikając ESC. Możesz też przejść się pieszo po lokacji lub statku - jednak ta metoda jest o wiele wolniejsza.

1. Informacje dotyczące drużyny

W tym miejscu możesz zobaczyć, kogo dokładnie masz w drużynie oraz ustawić, jak chcesz grać - Solo, tylko z przyjaciółmi, tylko zaproszeni lub ustawić na grę publiczną. Dobierze wtedy innych graczy.

2. Mapa Gwiezdna

Mapa gwiezdna pozwala rozeznać się w sytuacji - jakie są misje do wyboru, lokacje do odblokowania oraz gdzie zebrać potrzebne surowce. Więcej znajdziesz w "Interfejs - mapa gwiezdna".

3. Wyposażenie

Wyposażenie posiada o wiele więcej funkcji. Po kliknięciu przeniesie Cię do ekranu gdzie możesz dobrać swój arsenał, zbudować przedmioty w warsztacie, wyhodować towarzysza w inkubatorze, kupić przedmioty i Warframe na rynku. W komunikacji możesz przejrzeć swoją skrzynkę, zobaczyć listę przyjaciół oraz swój klan. Dzięki kliknięciu na Zadania, możesz przejrzeć, które już wykonałeś, a które jeszcze możesz zrobić i co jest potrzebne do ich odblokowania. Profil pokaże Ci wszystkie statystyki i osiągnięcia jakie zdobyłeś do tej pory. Opcje przeniosą Cię do ekranu dostosowywania gry do Twoich potrzeb - będziesz mógł zmienić wyświetlanie, dźwięk, sterowanie i interfejs. Przycisk Opuść grę spowoduje wyjście z rozgrywki.

4. Operator

Przycisk Operator pozwoli Ci dostosować wygląd operatora Warframe oraz rozdzielić punkty Fokus (Focus). Więcej informacji na temat mechaniki Fokus znajdziesz w rozdziale "Focus 2.0".

5. Rynek

Rynek przeniesie Cię do ekranu, gdzie możesz kupić wyposażenie, plany, Warframe oraz dekoracje za walutę w grze: kredyty (Credits) oraz platynę (Platinum).

6. Komunikacja

Tutaj znajdziesz swoich zapisanych znajomych, dodasz ich, przejrzysz swoją skrzynkę odbiorczą i założysz swój klan (bądź zobaczysz informacje klanu do którego już należysz).

7. Zadania

Zadania przenoszą Cię do ekranu kodeksu. Jest to spis wszystkich mechanik w grze. Począwszy od modów, frakcji, Warframe i towarzyszy, skończywszy na questach oraz treningach.

8. Profil

Tutaj również znajdziesz kodeks. Ponadto znajdziesz informacje i statystyki swojego profilu, miejsce w rankingach, przynależność do syndykatów, rodzaj glifu (avataru). Będziesz miał też możliwość wylogowania się.

9. Opcje

Opcje przenoszą Cię do ekranu dostosowywania Warframe do Twoich potrzeb - możesz zmienić sterowanie, wyświetlanie, interfejs i audio.

10. Opuść grę

Tutaj nie ma większej filozofii - tym przyciskiem wyjdziesz z gry.