Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest wszystkim Stalkerom - field-bossom z Warframe. Poznasz gdzie można go spotkać, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Stalker

Stalkera możesz spotkać w każdej misji i na każdej planecie, oprócz: Dojo Klanu, Przekaźniki, misje Archwing oraz misje Syndykatowe i Zabójstwa. Warunkiem pojawienia się Stalkera jest naznaczenie (Death Mark - możesz sprawdzić na swoim profilu, czy posiadasz naznaczenie). Po misji Drugi Sen będzie pojawiać się jego mocniejsza wersja - Shadow Stalker. Im więcej graczy w misji ma naznaczenie, tym większa szansa na pojawienie się Stalkera. Boss posiada kilka umiejętności:

  • Slash Dash - umiejętność podobna do umiejętności Excalibura - zadaje wysokie obrażenia i teleportouje się do kolejnych celów.
  • Shuriken - rzuca shurikenem, podobna umiejętność do Ash. Zadaje obrażenia cięte, które mogą zabić słabszych graczy.
  • Smoke Screen - to umiejętność znikania za pomocą dymu. Umiejętność podobna do Ash.
  • Teleport - również umiejętność Ash - Stalker teleportuje się, gdy aktualnie trzyma kosę. Przeważnie łączy to z Smoke Screen.
  • Reckoning - umiejętność zapożyczona od Oberona, z jedyną różnicą, że nie rzuca swoich przeciwników na ziemie, tylko trzyma ich w powietrzu.
  • Pull - rzadko używany, umiejętność od Mag - przyciąga swoich przeciwników i oszołamia.
  • Absorb - podobna do umiejętności Nyx. Najprawdopodobniej najbardziej zabójcza umiejętność. Kiedy posiada mało życia, użyje tej umiejętności aby zaabsorbować i oddać skumulowane obrażenia do pobliskich graczy - obrażenia mogą być śmiertelne, kiedy gracze z wysokimi obrażeniami będą w tym czasie go bić.

Stalker to boss, który może z łatwością poradzić sobie z graczami, gdy są nieprzygotowani. Bądź mobilny, unikaj jego umiejętności. Podejmowanie walki wręcz z nim może być dobrym pomysłem - ataki z jego łuku i kunai możesz zablokować, a jego kosa jest gorsza niż kunai i łuk. Jednak zwróć uwagę na fakt, że gdy zablokujesz cios jego kosy, będziesz oszołomiony i otwarty na obrażenia. Bronie z wysokim burst DPS (np. shotgun) są na niego bardzo efektowne - odpowiednio zmodowane mogą mu nie dać szansy na atak.

Wypadają z niego plany do Despair (kunai do rzucania), Dread (łuk), Hate (kosa). Mogą z niego wypaść mody: Ślepa Sprawiedliwość (Blind Justice), Ciężki Upadek (Heavy Impact), Ognisty Cios (Molten Impact), Przewód Energii (Energy Channel), Intensyfikacja (Intensify)

Zasada jest taka sama jak w przypadku zwykłego stalkera - Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Shadow Stalker

Zasada jest taka sama jak w przypadku zwykłego stalkera. Jedyna różnica to taka, że będzie posiadał inną broń - War (dwuręczny miecz). Pierwszy raz spotkasz

Oprócz standardowych umiejętności, posiada zdolność do adaptacji obrażeń - zależnie od jego zdrowia, będzie adaptował obrażenia od gracza, który zadał mu najwięcej i uodparniał się. Możesz użyć standardowego ataku swojego Operatora, aby usunąć na jakiś czas odporności. Obrażenia toksyczne będą najbardziej efektywne przeciwko niemu.

Wypadają z niego plany do Despair (kunai do rzucania), Dread (łuk), Hate (kosa), War, Broken War (wersja jednoręczna War). Mogą z niego wypaść mody: Ślepa Sprawiedliwość (Blind Justice), Ciężki Upadek (Heavy Impact), Ognisty Cios (Molten Impact), Przewód Energii (Energy Channel), Intensyfikacja (Intensify).

Jeden z akolitów Shadow Stalkera - Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Angst

Jeden z akolitów Shadow Stalker'a. Posiada formę Valkyr. Jego główną bronią jest Histeria (Hysteria), które oszołamia Tenno przy uderzeniu. Potrafi tak jak Phorid użyć Sonicznego Ryku (Sonic Scream), które będzie powoli zabierało życie wszystkich Tenno na mapie. Teleportuje się na takiej samej zasadzie jak Ash. Głównie będzie atakować wręcz.

Wypadają z niego mody: Lista Ofiar (Body Count), Powtarzalny Ładownik (Repeater Clip), Sprężynowa Komora (Spring-Loaded Chamber), Uszczelniony Magazynek (Pressurized Magazine).

Posiada formę Frosta - Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Malice

Posiada formę Frosta. Korzysta z Opticor i miecza Żaru (Heat Dagger). Swoim Opticorem będzie w tworzyć magnetyczne sfery, które będą Cię przyciągać i zadawać obrażenia w czasie. Ta umiejętność jest podobna do zdolności Mag. Ponadto może przyzywać drony.

Dzięki swoim umiejętnościom Wukong może przeciwstawić się obrażeniom tego Stalkera. Tak samo umiejętność absorpcji Nyx z odpowiednim modem (Assimilate) przeciwstawi się efektom magnetycznym.

Wypadają z niego mody: Skupiona Obrona (Focused Defense), Skierowane Rozporządzenie (Guided Ordnance), Podsystem Celowniczy (Targeting Subsystems), Zwężona Lufa (Narrow Barrel)

Posiada formę Loki - Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Mania

Posiada formę Loki. Korzysta z Lacera, który zadaje obrażenia elektryczne i przyciąga Tenno za pomocą linki z hakiem. Może również oszołamiać Tenno za pomocą Switch Teleport (umiejętność Lokiego) oraz używać sił wiatru jako tarczy, dzięki czemu, może odbijać pociski (umiejętność Zephyr). Nie posiada broni palnej, będzie walczyć w zwarciu.

Wypadają z niego mody: Łącze Katalizatora (Catalyzer Link), Integralny Katalizator (Embedded Catalyzer), Krwawiące Rany (Weeping Wounds), Nano-aplikator (Nano-Applicator).

Misery

Przypomina Nekrosa. Korzysta z kosy Ether Reaper. Po utracie 33% życia, zacznie przyzywać więcej wsparcia w postaci Void Shades. Po utracie 66% życia przyzwie jeszcze więcej. Może używać Soul Punch (umiejętność Nekrosa), który zmienia dusze przeciwnika w śmiercionośny pocisk, zadając obrażenia wszystkim na drodze pocisku.

Wypadają z niego mody: Łącze Katalizatora (Catalyzer Link), Integralny Katalizator (Embedded Catalyzer), Krwawiące Rany (Weeping Wounds), Nano-aplikator (Nano-Applicator), Skupiona Obrona (Focused Defense), Skierowane Rozporządzenie (Guided Ordnance), Podsystem Celowniczy (Targeting Subsystems), Zwężona Lufa (Narrow Barrel), Lista Ofiar (Body Count), Powtarzalny Ładownik (Repeater Clip), Sprężynowa Komora (Spring-Loaded Chamber), Uszczelniony Magazynek (Pressurized Magazine), Hydrauliczny Celownik (Hydraulic Crosshairs), Szrapnel (Shrapnel Shot), Pociski-ostrza (Bladed Rounds), Napływ Krwi (Blood Rush), Celownik Laserowy (Laser Sight), Ostrzone Pociski (Sharpened Bullets), Celownik Argonowy (Argon Scope), Okaleczający Cios (Maiming Strike).

Przypomina Mese - Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Torment

Przypomina Mese. Zamiast używać jej umiejętności, korzysta z umiejętności Hydroida (Tidal Surge - druga umiejętność, Tempest Barrage - pierwsza umiejętność). Korzysta z Akvasto - dwóch pistoletów.

Wypadają z niego mody: Hydrauliczny Celownik (Hydraulic Crosshairs), Napływ Krwi (Blood Rush), Celownik Laserowy (Laser Sight), Celownik Argonowy (Argon Scope).

Przypomina Limbo - Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Violence

Przypomina Limbo. W jednej ręce korzysta z Destreza a w drugiej pojedyncze ostrza Venka, które zadają obrażenia cięte z wysoką szansą na status. Potrafi korzystać z umiejętności Frosta (Ice Wave - druga umiejętność Frosta) oraz Excalibura (Slash Dash - pierwsza umiejętność Excalibura). Podczas używania umiejętności Excalibura jest niewrażliwy na ataki. Potrafi jeszcze sporadycznie używać umiejętności Banshee (Silence - trzecia umiejętność Banshee), który uniemożliwia rzucanie umiejętności Tenno w promieniu 20 metrów.

Wypadają z niego mody: Szrapnel (Shrapnel Shot), Pociski-ostrza (Bladed Rounds), Ostrzone Pociski (Sharpened Bullets), Okaleczający Cios (Maiming Strike).

1 - Stalker (frakcja) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry