Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Porady ogólne Warfare poradnik, solucja

Porady na start w Warframe pomogą odnaleźć się w tej wymagającej grze multiplayer.

Ten rozdział zawiera porady ogólne na start. Pozwoli Ci na rozeznanie się w Warframe i zwróci Twoją uwagę na pewne kwestie.

 1. Bądź szybki i mobilny. Im jesteś szybszy, tym łatwiej będziesz sobie radził z przeciwnikami.
 2. Skorzystaj z Parkoura. Używanie określonych kombinacji do przemieszczania się pozwoli Ci na znacznie szybsze pokonywanie poziomów. Pozwoli Ci to również na dostanie się na poziomy niedostępne dla podwójnego skoku.
 3. Zwiększaj poziom Warframe i broni. Pozwoli Ci to na szybsze wbijanie rangi mistrzostwa. Zasada ta nie tyczy się Warframe i przedmiotów, które zostały zresetowane za pomocą Formy.
 4. Wbijaj poziomy na wszystkim, ale posiadaj parę Warframe, które są dopakowane. Aby uzyskać wysoką rangę mistrzostwa, musisz wbijać poziomy wszystkich przedmiotów. Jednak to nie wyklucza posiadania kilku Warframe, które odpowiadają Twojemu stylowi gry. Będą one przydatne np. na specjalne misje Sortie lub Rajdy.
 5. Otwieraj relikty. Z reliktów wypadają przedmioty Prime, które możesz sprzedawać za platynę.
 6. Graj z innymi graczami. W Warframe można grać solo, ale największe korzyści wyciągniesz z gry, grając z innymi. To też dobry sposób na przyspieszenie postępów w grze.
 7. Wejdź do klanu. Wejście do klanu da Tobie duże profity. Dojo klanu to miejsce, gdzie możesz handlować z graczami, ćwiczyć na torze przeszkód i uzyskać przedmioty normalnie niedostępne do wytworzenia. Ponadto, możesz umawiać się z ludźmi z klanu na Rajdy. Możesz również uczestniczyć w ceremoni, która da olbrzymie ilości Endo - waluty do ulepszania modów.
 8. Uczestnicz w wydarzeniach (Event), wykonuj cotygodniowe misje i alarmy. Wydarzenia, misje i alarmy często potrafią dać przedmioty, które normalnie trzeba kupić za platynę na rynku.
 9. Wykonuj questy. Questy z głównego wątku i poboczne pozwolą Ci na zebranie dodatkowych Warframe i odblokują nowe możliwości w grze.
 10. Posiadaj pomocnika. Pomocnik w postaci latającego kompana, odpowiednio zmodyfikowany potrafi bardzo dobrze wspomagać Cię na polu bitwy i nie raz uratuje Ci życie. Może też zbierać przedmioty za Ciebie.
 11. Odwiedzaj Baro Ki'Teer. To handlarz pustki oferujący często egzotyczne i bardzo rzadko spotykane przedmioty i modyfikacje. Przygotuj się jednak, ma bardzo wysokie ceny.
 12. Zapisz się do syndykatu. W grze opłaca się należeć do max. 3 syndykatów. Wbicie odpowiedniego poziomu da Ci dostęp do unikatowych broni i modyfikacji klasowych.
 13. Korzystaj z internetu. Strony takie jak https://deathsnacks.com/wf/ zawierają informacje o tym, jakie misje, inwazje, szczeliny pustki czy alarmy są dostępne, bez konieczności wchodzenia do gry. Nexus-stats.com natomiast monitoruje ceny na rynku.
 14. Zaglądaj do kodeksu. Kodeks to kompendium wiedzy w grze - zawiera przydatne informacje na temat frakcji, Warframe, broni i mechanik, które zostały zaimplementowane w grze.