Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Phorid - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Phorid - bossowi Zainfekowanych z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Boss pojawia się podczas misji Inwazji, kiedy Zainfekowani atakują inne frakcje (Infestation Outbreak), głównie w misjach Zabójstwa.

Ten boss jest bardzo łatwy - jakakolwiek mocna i wymaksowana broń skasuje go na kilka strzałów. Jeżeli nie masz takiej, weź wymaksowanego Warframe (Mesa, Excalibur, Hydroid, Nova) z dużymi obrażeniami. Jego podstawowym atakiem są szpony. Potrafi wystrzeliwać i kierować pociskami za pomocą telekinezy oraz używać sonicznego ryku (Sonic Scream) - ta umiejętność zadaje spore obrażenia i oszołamia Tenno. Nie stwarza większego zagrożenia dla graczy, którzy dbają o modyfikacje do swoich broni i Warframe (prawdopodobnie ten boss doczeka się niebawem reworku).

Za pokonanie bossa uzyskasz plany komponentów Nyx. Możesz również dostać mody: Ognisty Cios (Molten Impact), Krioamunicja (Cryo Rounds), Śmiertelny Cios (Killing Blow), Rozciągnięcie (Stretch), Przewód Energii (Energy Channel).

1 - Phorid - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry