Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hyena Pack - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Hyena Pack - bossowi Corpus z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Hyena Pack znajdziesz na Neptunie - Psamathe. Hyena Pack to tak na prawdę 4 mini bossy - każdy posiada inne ataki. Są o wiele szybsze niż Zanuka.

Hyena LN2 (Liquid Nitrogen) - posiada umiejętności zamrażania. Jego Ice Wave tworzy lodowe kolce zadające obrażenia i spowalniające Tenno.

Hyena NG (Nitroglycerin) - posiada umiejętności ogniowe. Potrafi ciskać pociskami ogniowymi i tworzyć falę ognia, zadając obrażenia i podpalając Tenno.

Hyena PB (Lead) - zadaje obrażenia przebijające i cięte. Jedyna jego umiejętność to Lead Storm - wystrzeliwanie pocisków we wszystkich możliwych kierunkach, zadając obrażenia wybuchowe.

Hyena Th (Thorium) - specjalizuje się w zadawaniu obrażeń elektrycznych. Potrafi używać szarży oraz wysyłać wiązki elektryczne w stronę Tenno (może również wysysać energię i tarcze).

Odpowiednio zmodyfikowany Ash ze sztyletem i Fatal Teleport Augment - sprawi, że walka będzie bardzo krótka. Nova również się do tego nada - użyj czwartej umiejętności do spowalniania i naładuj do maksimum drugą umiejętność. Jeżeli nie posiadasz tych Warframe, zaleca się specjalizowanie swojej broni w obrażenia radiacyjne.

Walcząc z Hyena Pack, w pierwszej kolejności pozbądź się zwykłych żołnierzy. Uciekanie przed bossami nie ma najmniejszego sensu, zwłaszcza, że mogą Cię teleportować do siebie. Dziel i rządź - skup się na jednym celu pozostając poza zasięgiem pozostałych. Miej na uwadze fakt, że każda Hyena daje pozytywne efekty reszcie. Najlepiej pokonać na samym początku Hyena Th z uwagi na fakt wysysania energii i niszczenia tarczy. Zaleca się posiadanie broni o dużym "udarze" (z ikoną młota - Impact).

Za pokonanie bossa otrzymasz plany komponentów do Loki. Możesz również dostać mody: Szybki Magazynek (Trick Mag), Prawdziwa Stal (True Steel), Północny Wiatr (North Wind), Mistrz Złodziejski (Master Thief).

1 - Hyena Pack - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry