Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Typy misji | Porady na start Warfare poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się, jakie są typy misji w Warframe. W Warframe nie tylko istnieją aktywności jak Alarmy czy Sortie. Istnieje 19 typów misji w Warframe (z czego jedna to PvP - Arena).

Assasination

Ten typ misji jest bardzo prosty i polega na zabicie określonego celu. Przeważnie jest to Boss. Każda planeta posiada jedną taką misję. To często oblegane misje zważywszy na fakt, że z Bossów można pozyskać plany i rzadkie surowce.

Assault

To specjalne misje, wariant misji sabotażowej dostępnej tylko na Kuva Fortress. Dostępne po ukończeniu misji The War Within. Misja składa się z kilku części: przedostanie się przez bramy, znalezieniu i wyłączeniu 3 wieżyczek, przedostanie się do bazy oraz wyładowanie wieżyczek do pobliskiego galleonu.

Capture

Polega na pojmaniu konkretnego przeciwnika i ucieczki z terenu misji. Bardzo szybka misja. Cel przemieszcza się szybiciej niż Warframe i może używać trików, aby efektywniej uciekać (np. używać dymu).

Defection

W tych misjach musisz eskortować ludzi do punktu ewakuacji podczas ataku zainfekowanych. Każda misja Defection jest w Dark Sectorze.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie