Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Konklawe Warfare poradnik, solucja

Rozdział ten poświęcony jest w całości Konklawe (Conclave) - neutralnej organizacji w Warframe. Dowiesz się co oferuje, czego oczekuje podczas przekazywania darowizny oraz jakie zasady rządzą podczas PvP (Gracz kontra Gracz).

Konklawe to neutralna organizacja dowodzona przez Mistrza Konklawe - Teshina. Syndykat odpowiedzialny jest za system PvP i dostarcza nagrody, które można zdobyć biorąc udział w bitwach. Pieczęci Konklawe nie potrzeba ubierać, aby zdobywać punkty reputacji dla tej organizacji.

Ranga - Warframe - Konklawe - Warframe - poradnik do gry

Ranga

Tytuł

Darowizna

Konsekwencje i korzyści

Korzyści z awansowania

5

Tajfun

100 Dukatów Orokin,

500 000 kredytów,

99 000 punktów reputacji

Dostęp do syandana, skinów Konklawe, Exilus Adapter i Warframe. Dodatkowy slot wyposażenia.

Pieczęć Tajfunu

4

Huragan

Katalizator Orokin,

250 000 kredytów,

70 000 punktów reputacji

Dostęp do modów Warframe i broni, dodatkowy slot wyposażenia

Pieczęć Huraganu

3

Zamieć

Reaktor Orokin,

100 000 kredytów,

44 000 punktów reputacji

Dostęp do wzmocnień Konklawe oraz dodatkowy slot wyposażenia

Pieczęć Zamieci

2

Tornado

Forma,

50 000 kredytów,

22 000 punktów reputacji

Dostęp do rzadkich modów Konklawe

Pieczęć Tornado

1

Mistral

2 neurody,

30 000 kredytów,

5 000 punktów reputacji

Dostęp do niespotykanych modów Konklawe

Pieczęć Mistrala

0

Inicjacja

100 plastydów,

10 000 kredytów

Dostęp do pieczęci Konklawe

Podstawowa pieczęć Konklawe

Dostępne tryby rozgrywki

Unicestwienie

To tak na prawdę Deathmatch - każdy na każdego. Polega na zebraniu Oro - czerwonej kuli po pokonanych graczach. Runda kończy się w momencie zebrania przez gracza 25 Oro lub po 10 minutach. Istnieje pewien wariant tego trybu ze zmodyfikowanym Opticor'em. Broń potrzebuje 1 sekundy na naładowanie strzału i zabija jednym strzałem. Wszystkie umiejętności, mody oraz inne bronie są wyłączone w tym trybie.

Unicestwienie drużynowe

To TDM - Team Deathmatch. Drużyny składające się z 4 graczy walczą ze sobą o Oro. Wygrywa drużyna, która zbierze 50 Oro lub kiedy minie 10 minut. Istnieje wariant tej gry nazywany Snowday Showdown, w której każdy gracz posiada śnieżki do rzucania zadające 50 obrażeń, z nieskończoną ilością amunicji. Gracze dostają również broń białą, również zadającą 50 obrażeń - zadaje obrażenia od zimna, powodując spowolnienie przeciwnika na 1 sekundę. Nie można używać pasywek, umiejętności ani modów.

Zdobądź cefalona

To CTF - Capture the Flag. Dwie drużyny graczy (w sumie 8 graczy na mapie) muszą wykraść cefalon z bazy przeciwnika i przynieść do swojej bazy, aby zdobyć punkt. Mecz kończy się, gdy zostanie osiągnięty limit punktów.

Lunaro

To sport dla Tenno - specyficzna piłka ręczna. Podczas rozgrywki nie można trzymać piłki dłużej niż 5 sekund - w przeciwnym wypadku eksploduje. Nie można wykonywać Bullet Jump podczas trzymania piłki. Używanie klawisza ataku wręcz na przeciwniku niosącym Lunaro spowoduje wytrącenie piłki. Używanie ataku na piłce spowoduje, że będzie niestabilny na parę sekund - uderzenie taką piłką w gracza spowoduje jego tymczasowe wyłączenie z walki. Bramki posiadają specjalną strefę - atakujący nie może w niej przebywać podczas rzucania piłki na bramkę.