Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje ogólne - Warframe Warfare poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się na jakiej zasadzie działaja system Focus i co możesz dzięki temu osiągnąć. Rozdział zawiera informacje ogólne na temat systemu Focus 2.0 w Warframe. W Warframe istnieje 5 różnych szkół Focus.

System Focus 2.0 to ulepszona wersja system Focus. Odblokowuje dodatkowe możliwości, prawdziwą moc Tenno. Opcja ta jest dostępna po misjach Drugi Sen, Wewnętrzna Wojna a także Czuwająca Saya (domyślnie klawisz 5 aktywuje Operatora). Szkoły Tenno reprezentują różne style, dają różne bonusy aktywne i pasywne dla Tenno. Po misji Drugi Sen, dostaniesz możliwość wybrania swojej startowej szkoły Focus (dostaniesz również soczewkę). Najbardziej uniwersalna i przydatna jest szkoła Zenurik - przede wszystkim umożliwia regenerację energii potrzebnej do używania umiejętności Warframe. Bonus do regeneracji jest o tyle mocny, że nie musisz się wspomagać kulami energii, dodatkowymi przedmiotami, ani modem Syfon Energii (ten mod Aury przywraca malutką część energii). Istnieje w sumie 5 szkół:

  1. Madurai,
  2. Vazarin,
  3. Naramon,
  4. Unairu,
  5. Zenurik.

W osobnych rozdziałach będą te szkoły rozwinięte, z dokładnym opisem drzewek i statystyk. Jedyną opcją na rozwijanie jakiejkolwiek szkoły, jest zdobywanie Focus Points. Możliwe jest to tylko w momencie dołączenia specjalnej Soczewki do broni i używanie tej broni. Zasada jest prosta - podczas przechodzenia misji i walki, zdobywasz globalne doświadczenie (Affinity), soczewki są w stanie konwertować procent tego doświadczenia w punkty Focus. Dla zwykłych soczewek jest to 1.25%, dla większych soczewek - 1.75% (40% więcej niż zwykłe), dla soczewek z Eidolonu - 2.25% (28.5% więcej niż powiększone). Gdy odblokujesz sobie możliwość posiadania któregoś drzewka Focus i zamontujesz sobie soczewkę, od czasu do czasu zobaczysz żółte kule (Convergence Orb) podczas misji (patrz: screenshot) - to swego rodzaju dopalacz, dzięki niemu, będziesz mógł szybciej zdobywać punkty Focus (przez 45 sekund). Zbieraj je i morduj wszystko co napotkasz na swojej drodze (najlepiej wtedy zabijać jak najwieksze grupy przeciwników).

Zostało jeszcze 47% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie