Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zenurik - Szkoły w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział pomoże zdobyć Ci wiedzę o tym, jak farmić punkty Focus w Warframe. Dowiesz się, jaka lokacja nadaje się do tego idealnie, co trzeba zrobić, aby szybciej zdobywać punkty Focus w Warframe.

Zanim wybierzesz się na farmienie Focus, musisz się odpowiednio przygotować - Zenurik - Szkoły w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Zanim wybierzesz się na farmienie Focus, musisz się odpowiednio przygotować. Zamysł całego procesu jest taki, że musisz wyciągnąć maksymalne profity z bonusu doświadczenia z tytułu cichych zabójstw. Najlepszym Warframe do tego celu jest Banshee nastawioną na zasięg i długość trwania umiejętności (mogą to być również niewidzialne Warframe jak Ash czy Loki). Koniecznie do Banshee zdobąć mod Savage Silence - mod ten zwiększa drastycznie obrażenia kiedy Twoja trzecia umiejętność jest aktywna. Banshee akurat jest najlepszym wyborem, ze względu na jej umiejętność wyciszania otoczenia - podczas zabijania przeciwników, żaden nie zaalarmuje innych swoimi okrzykami. Bardzo ważne jest też posiadanie konkretnego drzewka Focus - Naramon i pierwsza umiejętność z tego drzewka (Affinity Spike). Ta umiejętność zwiększa zdobywane doświadczenia podczas zabójstw w walce wręcz.<br>Musisz też posiadać odpowiednią broń, najlepiej o dużym zasięgu. Świetnie nadają się do tego bicze - Atterax, Lecta, Secura Lecta, Abyssal, Scoliac. Ważne jest, aby posiadać soczewkę Naramon na broni. Możesz też połączyć farmienie z innym drzewkiem Focus, dołączając soczewkę też np. Warframe. Dzięki temu, podczas procesu farmienia, będziesz zdobywał punkty do dwóch drzewek rozwoju na raz.

Bronie te muszą być nastawione na jak największy zasięg i jak największe obrażenia (można do tego jeszcze dorzucić mod Okaleczający Cios - Maiming Strike) - Zenurik - Szkoły w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Bronie te muszą być nastawione na jak największy zasięg i jak największe obrażenia (można do tego jeszcze dorzucić mod Okaleczający Cios - Maiming Strike). Najważniejsze to, żeby sięgać daleko wrogów i zabijać jednym uderzeniem (najlepiej uderzeniem ze wślizgu). Cały proces farmienia wygląda następująco. Wybierz Adaro na Sednie (lub Hydron na Sednie - jeśli już nie chcesz bawić się w ciche zabójstwa). Adaro to misja eksterminacji - zaczynając jako Banshee, odzyskaj sobie trochę energii i włącz trzecią umiejętność - Ciszę (Silence) - dzięki tej umiejętności będziesz mógł wykonywać ciche zabójstwa. Zabijaj wrogich przeciwników szybko, podnieś każdą żółtą kulę Focus (Convergence Orb) i zabijaj jak najwięcej wrogów. Staraj się nie wywoływać alarmów. Jeśli zabijesz odpowiednio dużo wrogów, po zakończeniu czasu żółtej kuli, powinieneś nazbierać od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy punktów Focus.

1 - Zenurik - Szkoły w Warframe - Warframe - poradnik do gry