Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Generał Sargas Ruk - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Generałowi Sargas Ruk - bossowi z Grineer Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

To finalny Boss na Saturnie, na Tethys. Jego pancerz czyni go niezniszczalnym, jednak posiada parę słabych punktów. Walka składa się z 3 faz (zmiana faz za każdym razem, gdy straci 1/3 życia).

W fazie pierwszej będzie się starał z bliska korzystać z miotacza ognia, z daleka z wyrzutni granatów. Jego słabym punktem w tej części walki jest wydech na jego lewym ramieniu. Będzie się otwierał od czasu do czasu lub przez cały czas używania Inferno (jego umiejętność - uderza w ziemie i tworzy na mapie słupy ognia).

W fazie drugiej, gdy zniszczyłeś już generator na jego ramieniu, jego styl walki niewiele się zmieni. Czasem będzie uderzał w ziemię, tworząc pierścień ognia o sporym zasięgu (30 metrów). Strzelaj w jego klatkę piersiową - to jego drugi słaby punkt.

W fazie trzeciej, jego słaby punkt zlokalizowany jest na jego plecach. Będzie go odsłaniał zawsze po uderzeniach w ziemię (czy to przez Inferno, czy to kreując pierścień ognia).

Możesz za niego dostać plany komponenty do Ember. Mogą wypaść również mody w postaci: Zręczne uderzenie (Melee Prowess), Punkt Nacisku (Pressure Point), Rozstrzaskująca Burza (Shattering Storm), Zrozumienie Strzelb (Shotgun Savvy), Ciągłość (Continuity), Dzielona Komora (Split Chamber).

1 - Generał Sargas Ruk - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry