Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Jak zdobyć Warframe? Warfare poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się więcej o zaawansowanych kombinezonach bojowych Warframe w Warframe. Czym one są, jak je złożyć i gdzie zdobyć.

Warframe to zaawansowany kombinezon bojowy używany przez Tenno - Warframe - Jak zdobyć Warframe? - Warframe - poradnik do gry

Warframe to zaawansowany kombinezon bojowy używany przez Tenno. Posiadają zdolność regeneracji tarczy, wysoką mobilność a każdy z nich oferuje inne 4 umiejętności specjalne i zdolności pasywne. Na ten moment w Warframe jest 34 różnych Warframe oraz 20 Warframe Prime - ulepszone wersje pancerzy. Maksymalnie Warframe może uzyskać 30 poziom. Do każdego Warframe można zainstalować Reaktor Orokin, soczewkę oraz Formę. Więcej o soczewkach znajdziesz w rozdziale "Focus 2.0", o reaktorze i formie w "Ulepszanie broni i postaci", a statystyki Warframe w "Lista Warframe".

Jak zdobyć Warframe?

Kupno Warframe na rynku

Istnieją dwa sposoby na zdobycie Warframe. Pierwszy z nich to kupienie ich w sklepie za platyne (za prawdziwe pieniądze lub całkiem za darmo). Warframe, które są w markecie posiadają już zainstalowany Reaktor Orokin. Reaktor Orokin odblokowuje więcej punktów do zainstalowania modyfikacji i ulepszeń. Warframe ze sklepu posiada w pakiecie również miejsce na Warframe. Domyślnie gracz na początku gry ma 2 miejsca na Warframe, chcąc przekroczyć ten limit trzeba wykupywać dodatkowe sloty.

Wytworzenie

Drugim sposobem na zdobycie Warframe jest crafting. Podczas gry często będziesz dostawał po misjach różne plany Warframe oraz ich części. Co prawda to dość czasochłonna metoda, wymaga wiele wysiłku oraz surowców. Każdy Warframe składa się z 4 części: samego planu (Blueprint), powłoki, systemów i neurooptyki. Każdy element a potem i złożenie Warframe zajmuje 12 godzin (można przyspieszyć za pomocą platyny). Ten sposób jest bardzo dobry, jeśli chodzi o składanie wersji Prime Warframe. Części Prime wypadają z reliktów, więc można to zrobić zupełnie za darmo, bez inwestowania realnych pieniędzy w grę. Zwykłe części natomiast można dostać zabijając Bossów lub uzyskać w trakcie misji Survivalu i Obrony.