Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Typy soczewek - Szkoły w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ta krótka sekcja pozwoli Ci się zaznajomić z typami soczewek dostępnymi w Warframe - Typy soczewek - Szkoły w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Ta krótka sekcja pozwoli Ci się zaznajomić z typami soczewek dostępnymi w Warframe. Dzięki temu dowiesz się, czy opłaca się nosić lepsze soczewki określonej szkoły Tenno i co one dają w Warframe.

Soczewki to swego rodzaju medium, przedmioty te pozwalają konwertować zdobyte doświadczenie na punkty Focus, dzięki czemu, będziesz mógł ulepszać swoje szkoły Tenno. W grze, na ten moment, są dostępne 3 soczewki. Uwaga: Soczewki możesz montować do każdej broni i Warframe, wybierając Akcje podczas modowania i ulepszania swojego ekwipunku.

Zwykłe soczewki

Zwykłe soczewki konwertują 1.25% całego doświadczenia w punkty Focus. Możesz je zdobyć z Bounty (poziom 20-40 oraz 30-50). Mogą być również przehandlowane z innymi graczami.

Większe soczewki

Większe soczewki konwertują 1.75% całego doświadczenia w punkty Focus. To o 40% więcej niż zwykłe soczewki. Plany takich soczewek możesz zdobyć na rynku po zakończeniu misji Drugi Sen. Kosztują 40 platyny i nie można nimi się wymieniać z graczami.

Do zbudowania tej soczewki potrzeba: 25 000 kredytów, 1 Forma, 1 Kryształ Argonowy, 1 Ogniwo Orokin oraz 4 zwykłe soczewki.

Soczewki Eidolon

Soczewki Eidolon konwertują 2.25% całego doświadczenia w punkty Focus. To o 28.5% więcej niż Większe Soczewki i o 80% więcej niż zwykłe soczewki. Plany tych soczewek możesz dostać z Bounty lub z handlu między graczami. Stworzone soczewki Eidolon z przypisaną szkołą można handlować z innymi graczami.

Do wykonania soczewki potrzeba: 25 000 kredytów, 1 Większą Soczewkę oraz 5 Breath of Eidolon.