Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Corrupted Vor (Skażony Vor) - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Skażonemu Vor - field-boss Orokin z Warframe. Poznasz gdzie można go spotkać, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Skażony Vor to boss z Pustki Orokin, możesz go spotkać na wysokich poziomach (Tier 4) misji Pustki. Da o sobie znać poprzez puszczenie drwiny przez transmisję, po czym, pojawi się.

Walka z tym bossem jest dużo łatwiejsza niż jego poprzednia wersja na Merkury. Nie posiada umiejętności zasłaniania się barierą. Posiada dużo punktów życia, porządny pancerz i tarczę. Zależnie od misji, Skażeni mogą się pojawiać, aby asystować bossowi. Jedyny jego słaby punkt to wirujący "obiekt", który spaja jego górną i dolną część ciała. Ma tendencje do ciągłego teleportowania się. Potrafi zadawać stałe obrażenia elektryczne i używać klucza Orokin do zadania obrażeń na pewnym obszarze (AOE).

Zaleca się, aby mieć najlepszy możliwy zestaw broni i Warframe do walki z nim. Obrażenia magnetyczne, wirusowe i korozyjne będą na niego idealne. Zaznacz bossa (domyślnie klawisz G), aby widzieć dokładnie, w które miejsce się teleportował. Grając na niego solo, staraj się go wyprowadzić do odludnionego miejsca, walka wtedy stanie się o wiele prostsza (jego dronki nie będą w stanie przywracać mu tarcz, strategia nie działa na Obronie i Obronie mobilnej). Dobrym wyborem będzie Mesa, automatycznie będzie celować w jego słaby punkt podczas czwartej umiejętności. Ash z czwartą umiejętnością również sobie poradzi.

Czasem może się zdarzyć, że oprócz Vor, może się pojawić Stalker i będziesz musiał rozprawić się z nimi.

Jest 50% szans na jego pojawienie się w pierwszej minucie misji, 75% w 3 minucie, 100% po 8. Dla Obrony zaczyna się liczyć już od startu obrony, dla Obrony mobilnej - od hakowania pierwszego terminalu, Pojmanie - kiedy porwiesz cel, Przetrwanie - w każdym momencie, Przejęcie - przy przejęciu wieżyczki, Eksterminacja - po 20 zabitych przeciwnikach.

Za pokonanie go możesz dostać mody z podwójnymi statystykami: Zjadliwa Siła (Malignant Force), Zjadliwa Plaga (Virulent Scourge), Pistoletowa Zaraza (Pistol Pestilence), Toksyczny Ostrzał (Toxic Barrage).

1 - Corrupted Vor (Skażony Vor) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry