Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grustrag Three (G3) - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Grustrag Three (G3) - field-boss Grinner z Warframe. Poznasz gdzie można go spotkać, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Będzie na Ciebie polować w momencie, gdy wykonasz 5 misji inwazji przeciwko Grineer. To zespół 3 mini-bossów ze strażnikami (Carabus Sentinel).

Pierwszy boss (Leekter) posiada topór Manticore i potrafi rzucać granatami oślepiającymi.

Drugi przeciwnik (Shik Tal) posiada zmodyfikowanego Mareloka, który strzela małymi rakietami oraz posiada tarczę (może się nią zasłaniać i wykonywać za jej pomocą szarżę).

Trzeci boss (Vem Tabook) posiada zmodyfikowanego Heka, który strzela pociskami elektrycznymi.

Każdy z tych bossów posiada strażnika (Sentinel), który jest wyposażony w broń laserową. Kiedy zostaniesz pokonany przez któregoś bossa, strażnik aktywuje się i narzuci na Ciebie tarczę nie dopuszczając innych graczy do podniesienia Ciebie.

Cały zespół jest podatny na wszystkie efekty statusu i większość umiejętności Warframe. Mogą być łatwo wyłączeni na chwilę z walki przy pomocy Fragor lub Jat Kittag. Obrażenia korozyjne, wirusowe i radiacyjne są efektywne przeciwko nim. Ash i Loki ze względu na swoją niewidzialność (i śmiercionośne umiejętności Ash) nadają się na nich idealnie. Są praktycznie podatni na każdą umiejętność kontroli tłumu (Radial Disarm, Radial Blind, Prism, Tentacle Swarm, Soul Punch, etc). Potężna broń (Tigris, Tonkor, Vectis, Hek) sprawią, że walka będzie bardzo łatwa.

Wypadają z nich mody: Dyfuzja Lufy (Barrel Diffusion), Piekielna Komora (Hell's Chamber), Wrodzony Talent (Natural Talent), Dzielona Komora(Split Chamber). Oprócz tego może wypaść też plan Brakk.

1 - Grustrag Three (G3) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry