Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ven'kra Tel (Sprag) - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Ven'kra Tel oraz Sprag - field-bossom Grinner z Warframe. Poznasz gdzie można go spotkać, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Ven'kra Tel to jeden z bossów, których spotkasz na sabotażu w Pustce (Stribog, Marduk oraz Wrak Orokin sabotaż). Posiada snajperkę Vulkar oraz jetpack. Potrafi wykonywać horyzontalny Tail Wind (1 umiejętność Zephyra) i zwalać z nóg Tenno. Czasem będzie latać wysoko w powietrzu i zaznaczać cele za pomocą lasera dla Grinner - to moment , w którym boss wzywa wsparcie. Podczas walki celuj w głowę (2x większe obrażenia) lub w plecak rakietowy.

Sprag, siostra Ven'kra Tel, posiada topór Manticore i umiejętności do walki wręcz. Gdy od niej się oddalisz, zbliży się za pomocą plecaka rakietowego i wykona uderzenie w ziemię (ground slam attack). Podczas walki z nią, utrzymuj średni dystans. Strzelaj w plecak rakietowy lub głowę.

Ona i jej siostra Sprag, są podatne na efekty odrzucania, ciężkie bronie takie jak Fragor i Scindo spowoduje, że będą powalone na moment. Na wyższych poziomach trudności, Ven'kra Tel potrafi bardzo łatwo zabić każdego Warframe, zaleca się, aby pokonać ją w pierwszej kolejności (tylko na wyższym poziomie trudności, w przeciwnym wypadku, większym zagrożeniem jest Sprag). Obrażenia radiacyjne spowoduje, że bossowie odwrócą się przeciwko sobie (najprawdopodobniej wygra wtedy Sprag)

Wypada z nich: Ciągła Męka (Continuous Misery), Uszkodzenia Wewnętrzne (Organ Shatter), Zwiastun Burzy (Stormbringer), Prędkość Graniczna (Terminal Velocity).

1 - Venkra Tel (Sprag) - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry