Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kela De Thaym - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Kela De Thaym - bossowi z Grineer Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

To finalny Boss z Sedny, na Rathuum. Aby się z nią zmierzyć, potrzebujesz 25 Punktów Karnych (Judgement Points). Możesz zdobyć je na Rathuum Arenie. Walka składa się z kilku faz.

W pierwszej fazie wyląduje ona na środku platformy i zacznie skakać po lokacji, rozstawiając swoich pomocników. Przydatnym Warframe jest tutaj Loki lub Ember - ich umiejętności sprowadzają całą walkę w tej fazie do walki 1 na 1. Faza skończy się, gdy zadasz odpowiednio dużo obrażeń.

W fazie drugiej przeciwnik ucieknie do bezpiecznego miejsca skąd będzie nasyłać na Ciebie orbitalny atak. Będzie celowała prosto na Ciebie, więc unikaj tych ataków. Orbitalny atak zadaje obrażenia tylko na ziemi, więc wyskoczenie wysoko w górę może być dobrym rozwiązaniem. Po orbitalnym ataku, rozpocznie się odliczanie do kolejnego. Kiedy zauważysz odliczanie do następnego ataku, ustaw się na przyciskach na środku areny i zacznij atakować przyciski na ścianach (tam gdzie są obracające się talerze z dziurą - Ignis w tym przypadku jest najlepszy do tego). Po akcji z przyciskami, wróci ona na arene i będziesz mógł ją zranić.

Po kilku takich konfrontacjach, będzie więcej bombarowania i zacznie ze ścian atakować za pomocą wyrzutni rakiet. Zadawaj jej obrażenia, gdy tylko zejdzie na arenę.

W nagrodę za jej zabicie dostaniesz plany komponenty do Saryn. Masz też 25% szans na zdobycie Podwójnego Kohmak. Możesz również dostać mody: Pociski Kwasowe (Acid Shells), Luneta Harkonar (Harkonar Scope), Akcelerator Fomorian (Fomorian Accelerant), Elektromagnetyczna Osłona (Elektromagnetic Shielding), Piła Łowczego (Hunter's Bonewsaw), Napalm Nocnej Gwardii (Nightwatch Napalm), Wiązka Medyczna (Medi-Ray), Szczelinowe Uderzenie (Rift Strike), Wulkaniczne Bombardowanie (Vulcan Blitz).

1 - Kela De Thaym - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry