Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Modyfikowanie broni i Warframe Warfare poradnik, solucja

W tej krótkiej sekcji dowiesz się nieco więcej o modyfikowaniu broni i Warframe w Warframe. Dzięki temu, ulepszysz do granic możliwości swój arsenał w Warframe.

Bronie oraz Warframe możesz modyfikować poprzez wejście na statku w Arsenał->Ulepsz - Modyfikowanie broni i Warframe - Warframe - poradnik do gry

Bronie oraz Warframe możesz modyfikować poprzez wejście na statku w Arsenał->Ulepsz. To tam możesz umieszczać mody i dostosować broń pod siebie lub przeciwników.

Oprócz samego modowania i żonglowania różnymi zestawami modyfikacji, możesz również dokonać innych akcji - Modyfikowanie broni i Warframe - Warframe - poradnik do gry

Oprócz samego modowania i żonglowania różnymi zestawami modyfikacji, możesz również dokonać innych akcji. Podczas modowania, w prawym dolnym rogu znajdziesz przycisk Akcje. Pod tym przyciskiem kryją się opcje dodatkowego modyfikowania - możesz zainstalować Reaktor(dla Warframe), bądź Katalizator(dla broni) Orokin, który zwiększa podwójnie punkty pojemności. Te przedmioty Orokin najczęściej możesz zdobyć w misjach Alarmu. Możesz również dodać nową polaryzację, poprzez użycie Formy - miej na uwadzę to, że po wykonaniu tej operacji będziesz musiał od nowa zdobywać poziomy sformowanej broni lub Warframe. Jednak często to jedyne dobre rozwiązanie - dużo dobrych modów posiada duże wymagania pojemnościowe, chcąc zadawać wysokie obrażenia, musisz je wykorzystać, a na to punktów Ci nie wystarczy. Dodanie polaryzacji pomoże Ci obniżyć koszty modów z tą samą polaryzacją. Często będziesz musiał użyć kilka Form, aby dać sobie możliwość znacznego zwiększenia zadawanych obrażeń. Ostatnia opcja modyfikacji to instalowanie soczewek dla szkół Focus. Zrób to jednak rozważnie - nie możesz soczewek wyjmować i przekładać do innych broni. Montowanie soczewek do broni, która już posiada soczewkę, spowoduje usunięcie tej poprzedniej.

1 - Modyfikowanie broni i Warframe - Warframe - poradnik do gry