Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Crafting (wytwarzanie) Warfare poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się w jaki sposób przeprowadzać crafting w Warframe - czyli wytwarzanie przedmiotów, Warframe, broni.

Crafting realizuje się na Twoim statku - Warframe - Crafting (wytwarzanie) - Warframe - poradnik do gry

Crafting realizuje się na Twoim statku. Możesz zbudować wszystko - Warframe, Archwing, Strażników, bronie i inne przedmioty. Dostęp do craftingu będziesz miał po ukończeniu misji tutorialowej Nagroda Vora i po zainstalowania modułu do craftowania. Każdy przedmiot jaki chcesz sobie wytworzyć potrzebuje planów (Blueprint). To dzięki planom będziesz mógł wytwarzać oraz dowiesz się jakie są koszta wyprodukowania przedmiotu. Uważaj jednak podczas wytwarzania, zwłaszcza przy broniach i Warframe - proces wytwarzania zajmuje wiele czasu i może składać się z wielu etapów (np. wytwarzanie kolejnych komponentów do Warframe). Poniżej znajdziesz informacje, które bronie składają się z innych broni.

Można również przyspieszać wytwarzanie kosztem platyny, jednak jeśli nie zależy Ci na czasie, lepiej jest nie brać pod uwagi tej opcji - Warframe - Crafting (wytwarzanie) - Warframe - poradnik do gry

Można również przyspieszać wytwarzanie kosztem platyny, jednak jeśli nie zależy Ci na czasie, lepiej jest nie brać pod uwagi tej opcji. Platyna jest zbyt cenną walutą, żeby wykorzystywać ją na crafting.