Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vay Hek - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Vay Hek - bossowi Grineer z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Tego Bossa znajdziesz na Ziemi, na Oro (musisz mieć 5 rangę mistrzostwa lub wyżej). Walka składa się z dwóch faz, zależnie od tego, jaką formę przyjmie Boss - formę Drona lub formę Terra Frame. Boss posiada Ferrytową Zbroję, która nie jest odporna na obrażenia korozyjne i przeszywające.

W formie Drona potrafi przywoływać jednostki, strzelać z działka, wysysać życie ze swoich żołnierzy, korzystać fali, która zniszczy Twoją tarczę. Bądź mobilny, zabijaj żołnierzy wroga, aby nie mógł się regenerować. Gdy zacznie przemawiać i nagłaśniać swoją propagandę, odsłoni swoją twarz - tylko w tym momencie możesz go ranić, strzelając w głowę. Podczas swojej przemowy, wszyscy żołnierze mają zwiększoną obronę, a Twoja tarcza będzie zmniejszona do połowy.

W swojej formie Terra Frame, potrafi strzelać z rakiet. Są one trudne do uniknięcia - nie podążają za Tobą, lecz przewidują, gdzie możesz się znaleźć. Potrafi również wystrzeliwać 1-4 drony. Pozostawiają trochę amunicji, energii i zdrowia. Jeżeli znajdziesz się bardzo blisko niego, spróbuje na Ciebie skoczyć. Na średnim dystansie będzie starał się na Ciebie szarżować. W tej formie nie ma słabych punktów - po prostu strzelaj w niego do oporu.

Za niego dostaniesz plany komponenty do Hydroida. Możesz również dostać mody: Ognisty Cios (Molten Impact), Krioamunicja (Cryo Rounds), Śmiertelny Cios (Killing Blow), Rozciągnięcie (Stretch).

1 - Vay Hek - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry