Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zdobywać poziom w Warframe? Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział pozwoli Ci na szybkie zdobywanie poziomów w Warframe - Jak szybko zdobywać poziom w Warframe? - Warframe - poradnik do gry

Ten krótki rozdział pozwoli Ci na szybkie zdobywanie poziomów w Warframe. Dzięki temu, nie będziesz długo musiał przechodzić tego żmudnego procesu. Tutaj uzyskasz garść porad i lokacji, gdzie gracze chodzą na farmy doświadczenia w Warframe.

Istnieje kilka "szkół" zdobywania szybko doświadczenia. Jedna szkoła zakłada uformowanie drużyny ze znajomymi i zabijanie dosłownie wszystkiego co się rusza. Idealnie nadają się wszelkie misje typu Endless czyli Przetrwania i Obrony. Dobrym pomysłem też jest upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - otwieranie reliktów Pustki na Przetrwaniu i Obronie. Misje Dark Sector również mogą być dobrym wyborem - przy okazji zarobisz trochę grosza. Adaro na Sednie, Hydron na Sednie, Berehynia na Sednie, Akkad na Eris, Hieracon na Plutonie, Sechura na Plutonie, Stofler na Lua. Szczególnie polecany jest Hydron na Sednie - najwięcej doświadczenia, mała mapa, 30 poziom można uzyskać bardzo szybko, dodatkowo, możesz dostać nagrody w postaci reliktów. Staraj się raczej korzystać z misji Obrony - misje Przetrwania są o tyle uciążliwe, że przeciwnicy są rozsiani po mapie. Przy misjach Obrony przeciwnicy zawsze będą zmierzali do celu, którego chronisz.

Druga szkoła to szpiegowskie misje solo lub eksterminacje po cichu solo. Najlepiej wykonywać je z Warframe, który może być niewidzialny (preferowany Loki ze względu na wyjątkowo długi czas znikania). Dzięki wykorzystaniu bonusu za ciche zabójstwa, możesz szybko podnieść poziom. Ta metoda zalecana jest, gdy posiadasz odpowiedniego Warframe i chcesz podnieść poziom broni białej lub dystansowej.