Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jackal - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Jackal - bossowi Corpus z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Jackal znajdziesz na Wenus - Fossa.

To dość prosty boss - jako, że nie możesz go w normalny sposób zranić, celuj w nogi - w ten sposób straci równowagę i straci na chwilę swoją tarczę. Zadawaj wtedy obrażenia do oporu.

Boss posiada 3 ataki, a jego podstawowy atak to działko Gattlinga. Posiada również samonaprowadzające się rakiety, granaty plazmowe (przyczepiają się do powierzchni i do Tenno) oraz falę uderzeniową.

Obrażenia radiacyjne są bardzo efektywne przeciwko niemu. Ma również pewne problemy, gdy atakuje się jego nogi w walce wręcz. Możesz również użyć snajperki, aby jednym strzałem doprowadzać go do utraty balansu. Pamiętaj, aby ustrzeliwać latające drony pojawiające się na arenie.

Za pokonanie go dostaniesz plany komponentów Rhino. Możesz również dostać mody: Garłacz (Blunderbuss), Niszczące Przedłużenie (Ruinous Extension), Kompresja Naboju (Shell Compression), Taktyczny Podajnik (Tactical Pump), Wybicie (Handspring), Amortyzacja (Shock Absorbers).

1 - Jackal - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry