Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Syndykaty - Informacje ogólne Warfare poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się na jakiej zasadzie działają syndykaty i jakie misje oferują. Rozdział zawiera informacje ogólne na temat syndykatów w Warframe. W Warframe istnieje 6 frakcyjnych syndykatów oraz 4 neutralne syndykaty.

Syndykaty są oddzielnymi organizacjami występującymi w Warframe - Warframe - Syndykaty - Informacje ogólne - Warframe - poradnik do gry

Syndykaty są oddzielnymi organizacjami występującymi w Warframe. Można je odblokować po osiągnięciu 3 poziomu mistrzostwa lub po inicjacji na przekaźniku. Każda organizacja oferuje inne mody, syndany, bronie oraz regalia. Im więcej punktów reputacji zdobędziesz w syndykacie, tym lepsze tytuły w herarchii i nagrody zdobędziesz. Ze względu na to, że syndykaty mają między sobą różne stosunki, zaleca się, aby wybierać maksymalnie 3 organizacje (tak jak na screenie: 3 z lewej lub 3 z prawej).

Wybór syndykatów z lewej i prawej strony może spowodować konflikt interesów - wzrost reputacji u jednej spowoduje utratę reputacji u drugiej organizacji. Zdobywanie reputacji odbywa się na 3 sposoby: poprzez wykonywanie dedykowanych misji zleconych przez syndykat (3 misje na dzień, resetowane codziennie), poprzez znajdywanie i sprzedaż medalionów (medaliony można sprzedać za reputację, nie liczą się one do dziennego limitu reputacji syndykatu) oraz na zwykłych misjach poprzez założenie odpowiedniego wzoru na Warframe (regalia, można założyć podczas upiększania swojego Warframe).

Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów reputacji można przejść na wyższy członkostwa. Przejście polega na przekazaniu "darowizny" w postaci kredytów i określonego przedmiotu (każdy syndykat chce innych przedmiotów). Istnieje też możliwość zdobycia ujemnych punktów reputacji (w wyniku wykonywania misji u znienawidzonej konkurencji).

Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu negatywnej reputacji, syndykaty mogą nasyłać oddziały specjalne (Death Squads), aby Cię zgładzić. Mogą pojawiać się losowo podczas misji, nadejście oddziału specjalnego jest sygnalizowane przez grę w postaci migania światła i deklaracji syndykatowego lidera. Na negatywnej randze 1, syndykat wyśle oddział 8 Eximus (ulepszeni i twardsi przeciwnicy), na randze 2 wyśle Pluton Eximus, który przebija liczebnością oddział na randze 1. Pluton posiada o wiele więcej punktów życia i odporność na niektóre umiejętności kontroli.