Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Raptors - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Raptors - bossowi Corpus z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Raptory znajdziesz na Europa - Naamah. Walka z nimi wymagać będzie od Ciebie nie tylko zręczności, ale też i umiejętności unikania obrażeń. Będziesz walczył z trzema bossami po kolei, każdy posiada inne umiejętności. Pierwszy z nich będzie korzystał z energetycznego moździerza, który swoimi pociskami może pokryć pokaźną część mapy (pociski są dosyć szybkie). Drugi będzie korzystał z pomocy mniejszych dronów, które zadają obrażenia elektryczne. Zawsze będzie się starał uzupełniać brakujące dronki (może ich mieć w sumie 6). Trzeci z nich będzie korzystał z lasera o wielkiej mocy, więc będziesz musiał szukać schronienia. Laser ten posiada charakterystyczny dźwięk, więc będziesz wiedział dokładnie, kiedy przygotowuje się do ataku.

Walka polega na zniszczeniu ich (posiadają delikatne silniki oraz spód). Po pokonaniu, wypadnie z nich przedmiot, który po 10 sekundach wybucha - musisz wziąć ten przedmiot, dostarczyć na górę "komina" i upuścić (zmieniając broń). Procedurę musisz wykonać 3 razy, jeśli tego nie zrobisz - boss będzie się pojawiał w nieskończoność. Miej na uwadzę fakt, że na arenie roi się od żołnierzy przeciwnika, więc staraj się wykończyć bossów dość szybko.

Możesz wykorzystać bronie o wysokim DPS (damage per second) zadające obrażenia radiacyjne - to efektywna metoda na pozbycie się bossa. Walka może stać się trywialna, gdy wyposażysz się w broń hitscan (bez animacji lotu kuli) o wysokich obrażeniach i sporym przebiciu (parametr Punch Through) - dzięki temu, będziesz w stanie pokonać bossa szybko, a ten upuści przedmiot dokładnie na środku komina. Możesz również, po pokonaniu pierwszego bossa, ustawić się w miejsce pojawienia się następnego, dzięki temu, będziesz mógł szybciej go pokonać.

Za pokonanie bossa dostaniesz plany komponentów Nova. Możesz również dostać mody: Uszkodzenia Wewnętrzne (Organ Shatter), Zasięg (Reach), Spirala Reakcji (Reflex Coil), Rozciągnięcie (Stretch), Dzielona Komora (Split Chamber).

1 - Raptors - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry