Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Razorback - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Razorback - bossowi Corpus z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Armada Razorback pojawia się, gdy gracze pomagają w misjach Inwazji dla Corpus. Za każdą udaną misję inwazji, postęp w konstruowaniu Razorback zwiększa się. Po ukończeniu konstruowania, dostaniesz powiadomienie o planowanym ataku Razorback na przekaźnik. Dostaniesz od Lotus szyfr Razorback na skrzynce odbiorczej. Do wykonania szyfru potrzeba 1,500 paczek polimeru, 3 galu i 4 Cryptographic ALU (przedmiot ten jest dość rzadki, można go zdobyć tylko podczas eventu z Armadą Razorback, najwięcej można zdobyć na Salacia - Neptun, około 10 przedmiotów per misję). Przed wejściem do misji z bossem, przynajmniej jeden gracz musi mieć szyfr (jeżeli wszyscy posiadają, a zostanie użyty do otwarcia drzwi z bossem, wszyscy gracze utracą swoje szyfry Razorback). Przed misją wyposaż się też w zwykłe szyfry, będziesz je potrzebować do wyłączania laserów i hackowania Bursa.

Razorback będzie się zachowywał podobnie do Jackal. Nie będziesz mógł go w ogóle zranić. Jedynym sposobem na pokonanie Razorback, jest pokonywanie i hackowanie Bursa - twardych robotów, które są na wyższym piętrze lokacji (wyglądają trochę jak żelazko z działkiem). Zanim jednak zaczniesz całą procedurę, wyłącz lasery - konsole wyłączające są nad wejściem do lokacji. Kiedy wyłączysz lasery, Bursa wskoczą na arenę. To moment, w którym musisz je szybko spacyfikować i przejąć. Bursa będą przez jakiś czas sprawiać, że Razorback będzie wrażliwy na ataki, wykorzystaj to. Powtarzaj wszystko do skutku.

Nyx może być nieocenionym Warframe, potrafi przejmować Bursa bez konieczności hakowania. Frost swoimi umiejętnościami sprawi, że hakowanie i wyłączanie laserów będzie bezpieczniejsze. Rhino oraz Nezha mogą pokonać i hackować Bursa bez konieczności wyłączania laserów.

Za ubicie Razorback możesz dostać plany komponentów do Gorgon Wraith. Możesz również dostać mody: Uderzenie Wiertłem (Auger Strike), Borowanie (Bore), Przełamujący ładunek (Breach Loader), Przebijający Kaliber (Piercing Caliber), Komora Magmowa (Magma Chamber), Parząca Stal (Searing Steel).

1 - Razorback - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry