Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Alad V - bossowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Alad V - bossowi Corpus z Warframe. Poznasz gdzie przebywa, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Alad V spotkasz na Jowiszu - Themisto. Tak na prawdę walcząc z nim, walczysz również z jego towarzyszem - Zanuką, a sama walka dzieli się na dwie fazy - Fazę Tarczy i Fazę Życia.

Alad V podczas całej walki będzie unikał starcia z Tenno i nie ma żadnych umiejętności ofensywnych - całą brudną robotę będzie wykonywała Zanuka. Alad posiada za to kilka umiejętności defensywnych w postaci elektrycznej tarczy, pierścienia ognia, który odrzuci Cię, gdy tylko się do niego zbliżysz oraz oślepiające światło. Zanuka posiada 5 umiejętności: samonaprowadzające rakiety, mroźne bomby (spowalniają i narzucają efekt Mrozu), bomba zrzucająca pozytywne efekty z Tenno (Dispel Bomb - może zrzucać różne efekty np. czwartą umiejętność Rhino), rzucenie kuli antymaterii (użyje tylko, gdy chce podnieść Alad V) i podnoszenie Alad (tarcze Zanuki spadną wtedy do zera).

Faza Tarczowa, polega na zbiciu tarczy Alada V (to postać humanoidalna). W tej fazie nie będziesz mógł praktycznie nic zrobić Zanuce. Unikaj Zanuki i dopadnij Alada. Uważaj, aby nie zadawać obrażeń pochodnych toksycznych - obrażenia te ignorują tarcze i zabierają życie, co może być wielkim utrudnieniem, kiedy będziesz walczyć z Zanuką.

Faza Życiowa pojawia się po zredukowaniu tarczy Alada V do zera. To moment, w którym Zanuka, ratując życie Alada, poświęci również swoją tarczę. Możesz spróbować pokonać najpierw Zanukę, a następnie Alada. Dopóki Zanuka żyje, będzie przez cały czas starać się chronić Alada, przez co walka może się przedłużać. Jeśli zaczniesz najpierw wykańczać Alada, Zanuka pośpieszy z pomocą i przywróci mu część tarczy, co spowoduje powrót do fazy pierwszej.

Za pokonanie bossa dostaniesz plany komponentów do Valkyr. Z Alad V mogą również wypaść mody: Intensyfikacja (Intensify), Witalność (Vitality), Magazynek Ślizgowy (Slip Magazine), Rewolwerowiec (Gunslinger), Ładunek Zapalający (Heated Charge), Szybkie Dobycie (Quickdraw).

1 - Alad V - bossowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry