Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Interfejs (mapa gwiezdna) Warfare poradnik, solucja

Tutaj dowiesz się, jak poruszać się po mapie gwiezdnej w Warframie - Warframe - Interfejs (mapa gwiezdna) - Warframe - poradnik do gry

Tutaj dowiesz się, jak poruszać się po mapie gwiezdnej w Warframie. Będziesz bardzo często zaglądać do mapy gwiezdnej - inaczej nie da się wybrać misji.

1. Informacje dotyczące drużyny

W tym miejscu możesz zobaczyć, kogo dokładnie masz w drużynie oraz ustawić, jak chcesz grać - Solo, tylko z przyjaciółmi, tylko zaproszeni lub ustawić na grę publiczną. Dobierze wtedy innych graczy.

2. Aktywności

Tutaj masz szybki dostęp do skategoryzowanych aktywności na mapie gwiezdnej. Od lewej - Wydarzenia, Zadania, Alarmy, Inwazje, Misje syndykatowe, Szczeliny Pustki (Void Fissure) oraz Sortie.

3. Wyjście i zmiana zapisanego wyposażenia

To tu masz opcje wyjścia z mapy gwiezdnej lub zmiany zapisanego wcześniej zestawu Warframe i broni.

4. Okienko czatu

Klikając domyślnie T możesz wywołać okienko czatu. Ikony od lewej oznaczają - Region (czyli ogólny czat), Czat Rekrutacji, Czat Handlowy. Gdy dostaniesz wiadomość prywatną od gracza, również będzie wyświetlona ikona z ksywą gracza.

5. Lokacje

W grze jest 18 dostępnych planet, gdzie możesz rozegrać misje + Dojo klanu. Każda planeta posiada określoną liczbę sektorów - węzłów. Odblokowywanie kolejnych planet realizuje się poprzez odbicie węzłów prowadzących do innych planet. W węzłach czeka na Ciebie przeciwnik, którego musisz pokonać (przeważnie jest to strzegący węzła Warframe - bot).

1 - Warframe - Interfejs (mapa gwiezdna) - Warframe - poradnik do gry