Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Harvester - boosowie w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział w całości poświęcony jest Harvester (Zanuka Hunter) - field-boss Corpus z Warframe. Poznasz gdzie można go spotkać, co można z niego dostać i jak go pokonać.

Aby go spotkać, musisz być naznaczony (Death Mark, możesz to sprawdzić w szczegółach swojego profilu) i walczyć przeciwko Corpus przez 3 misje Inwazji. Im więcej graczy jest naznaczonych, tym prawdopodobieństwo pojawienia się bossa jest większe.

Boss posiada broń plazmową, podobną do broni MOA. Jego szybkostrzelność jest o wiele wyższa niż u MOA, pocisk jest bardzo celny i szybki (zadaje obrażenia zimna i spowalnia). Zanuka Hunter jest odporna na wszystkie umiejętności kontroli tłumu (oprócz Frosta i Nova). Potrafi teleportować siebie i Tenno. Zwinna, potrafi korzystać z parkour tak jak Tenno. Jeżeli jej cel będzie miał wystarczająco mało punktów życia, będzie się starać go pojmać, a misja przerodzi się w misję ratunkową (Recovery mission). Misja ta odbywa się na Corpus Gas City na Saturnie, a zadaniem graczy będzie znalezienie skonfiskowanej broni i ucieczka. Misja ta jest obowiązkowa i nie da się jej uniknąć (gdy misja nie rozpocznie się, wystarczy, że wejdziesz w Arsenał i kliniesz dwa razy na którąkolwiek skonfiskowaną broń). Odpowiednio zmodowany Ash (zalecany mod na trzecią umiejętność) ze sztyletem sprawi, że walka będzie trywialna. Również Trinity będzie dobra - będzie mogła go stunować (oszołamiać).

Wypadają z niego: Anti Violet Pigment, plany Detron i Scimitar.

1 - Harvester - boosowie w Warframe - Warframe - poradnik do gry