Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Waluta | Porady na start Warfare poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się jaka obowiązuje waluta w Warframe. Jest kilka rodzajów waluty. Ta sekcja pozwoli Ci na zapoznanie się, za co możesz kupować w Warframe.

Kredyty

To standardowa waluta w Warframe. Za pomocą kredytów możesz kupić plany, przedmioty i część broni na markecie. Kredyty są również potrzebne do wytwarzania (crafting), dokonywania fuzji i transmutacji Modów. Kredyty możesz dostać za każdą misję w Warframie. Misje typu Alert oferują więcej kredytów niż normalnie.

To waluta częściowo premium - można ją kupić za prawdziwe pieniądze, ale również zarobić nie wydając ani złotówki - Warframe - Waluta | Porady na start - Warframe - poradnik do gry

Platyna

To waluta częściowo premium - można ją kupić za prawdziwe pieniądze, ale również zarobić nie wydając ani złotówki. Tylko za pomocą platyny możesz się wymieniać przedmiotami między graczami. Za platynę można kupić wszystko od graczy i to co jest na rynku - bronie, Warframe, miejsca na bronie i Warframe, dekoracje, reaktory i karalizatory orokin, a nawet mody.

Endo to forma energii, używana do fuzji Modów - czyli ich ulepszaniu - Warframe - Waluta | Porady na start - Warframe - poradnik do gry

Endo

Endo to forma energii, używana do fuzji Modów - czyli ich ulepszaniu. Przeważnie małe ilości wypadają z przeciwników, można też dostać je z misji typu Survival, Alert, Defense. Kiedy masz nadmiar bezużytecznych i duplikujących się modów, możesz je również sprzedać za Endo. Możesz też sprzedawać Rzeźby Ayatan wraz z umieszczonymi klejnotami Ayatan - na Bazarze Maroo dostaniesz kilka tysięcy Endo za rzeźbę. Ceremonia w klanie również może Ci dać pokaźne ilości Endo.

To waluta używana tylko do kupna modów i broni u Baro KiTeer - handlarza pustki - Warframe - Waluta | Porady na start - Warframe - poradnik do gry

Dukaty Orokin

To waluta używana tylko do kupna modów i broni u Baro Ki'Teer - handlarza pustki. Dukaty możesz uzyskać sprzedając plany Prime przedmiotów, niedaleko handlarza pustki.

1 - Warframe - Waluta | Porady na start - Warframe - poradnik do gry