Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Handel | Porady na start Warfare poradnik, solucja

W tej sekcji dowiesz się, na czym polega handel w Warframie, jak handlować i pozyskiwać kupców. Są 2 sposoby sprzedawania przedmiotów w Warframe.

Sprzedawanie w przekaźniku

Sprzedawanie w przekaźniku odbywa się na prostej zasadzie. Wystawiasz swój "stragan" na którym możesz umieścić maksimum 5 przedmiotów. Gracze będą widzieli nad Twoją głową co sprzedajesz i mogą wchodzić z Tobą w interakcje. Domyślnie otwieranie straganu realizuje się za pomocą klawisza Q.

1 - Warframe - Handel | Porady na start - Warframe - poradnik do gry
To najlepsza metoda handlowania - Warframe - Handel | Porady na start - Warframe - poradnik do gry

Użycie czatu

To najlepsza metoda handlowania. W Warframe jest specjalny kanał czatowy, dedykowany pod handel. Zasada jest dość prosta - gdy chcesz kupić przedmiot wpisujesz WTB [nazwa przedmiotu]. WTB oznacza Want To Buy - chcę kupić. WTS [nazwa przedmiotu] oznacza, że będzie chciał sprzedać przedmiot (WTS - Want To Sell). Konieczne jest użycie kwadratowych nawiasów [], w ten sposób możesz zalinkować przedmiot i każdy może zobaczyć do czego służy. Najwięcej chętnych do handlowania znajdziesz na angielskim serwerze (wystarczy zmienić w launcherze język na angielski). Czat handlowy to najbardziej oblegane miejsce, nie powinieneś mieć problemów ze sprzedażą czegokolwiek. Po wystawieniu oferty na czacie handlowym, gracze będą pisać do Ciebie prywatne wiadomości. To moment, w którym możesz się dogadać z graczami odnośnie ceny przedmiotów. Po uzyskaniu porozumienia, najczęściej któraś ze stron zaprasza do drużyny i przechodzi do Dojo Klanu, aby dokonać wymiany przy odpowiedniej budowli klanowej. Nie musisz oczywiście wystawiać ofert na czacie handlowym, równie dobrze możesz przeglądać kanał handlowy w poszukiwaniu przedmiotów i pisać prywatne wiadomości do handlarzy. Skorzystaj z nexus-stats.com, aby wiedzieć, jakie są średnie ceny przedmiotów.

2 - Warframe - Handel | Porady na start - Warframe - poradnik do gry