Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2016, 12:52

autor: Makek

Wyprzedaż gier w Biedronce – PC-towe i konsolowe produkcje w promocyjnych cenach

Na początku tego tygodnia w sieci sklepów Biedronka rozpoczęła się nowa wyprzedaż gier wideo. Tym razem promocja objęła produkcje zarówno na PC, jak i na konsole poprzedniej i obecnej generacji. Wśród najciekawszych ofert znalazły się takie pozycje jak Obcy: Izolacja, Dying Light, Borderlands: The Pre-Sequel!, GRID: Autosport czy This War of Mine.

W poniedziałek 22 sierpnia rozpoczęła się kolejna promocja na gry wideo w sklepach Biedronka. Objęła ona wiele ciekawych pozycji, przeznaczonych zarówno na komputery osobiste, jak i konsole – PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360. Przecenione tytuły występują w dwóch cenach – tańsze produkcje kosztują 39,99 zł, podczas gdy nieco droższe 59,99 zł.

Najnowsza wyprzedaż w Biedronce objęła nie tylko tytuły PC-towe, ale także konsolowe. - Wyprzedaż gier w Biedronce – PC-towe i konsolowe produkcje w promocyjnych cenach - wiadomość - 2016-08-25
Najnowsza wyprzedaż w Biedronce objęła nie tylko tytuły PC-towe, ale także konsolowe.

Zestawienie gier objętych promocją przedstawia się całkiem ciekawie. Znajdują się w nim niemal same popularne i wysokobudżetowe produkcje (brak tutaj typowych dla wyprzedaży w sklepach Biedronka tytułów z serii Dobra Gra czy Zaopiekuj się mną). Do ciekawych ofert należą m.in. Obcy: Izolacja na PS3 oraz X360, Dying Light na PC czy This War of Mine. W obniżonej cenie znalazły się także produkcje od studia Telltate: The Walking Dead – Season Two oraz The Wolf Among Us na Xboksa One i są to jedyne pozycje w tej promocji na nowe konsole. Pełną listę przecenionych gier znajdziecie poniżej:

Gry za 39,99 zł

Gry za 59,99 zł