Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka Motion Sports: Play For Real (X360)
OkładkaMotion Sports: Play For Real (X360)

Motion Sports: Play For Real X360

Pakiet gier sportowych stworzony z myślą o Xboksie 360. Wykorzystuje on w pełni walory urządzenia Kinect, dzięki czemu wszelkie czynności wykonywane przez nas przed telewizorem są dokładnie odzwierciedlane w wirtualnej rzeczywistości.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Motion Sports: Play For Real Premiera X360

4listopada2010

pudełko PL

17listopada2010

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Motion Sports: Play For Real

Kinect Sports

Kinect Adventures

Deca Sports Freedom

Motion Sports oferuje graczom szereg różnorodnych dyscyplin sportowych, w których samemu można wziąć udział. Do zabawy używamy własnego ciała dzięki obsłudze Kinecta. Intuicyjne sterowanie sprawia, że produkcja Ubisoftu jest skierowana do każdego, bez względu na wiek i stopień zaawansowania w grach video.

Tytuł ten powstał na fali popularności serii Wii Sports znanej z konsoli Nintendo – tutaj również do wyboru mamy wiele różnych dyscyplin sportowych, w których możemy wziąć udział. Różnica jest taka, że u konkurencji mamy do czynienia z kreskówkowym designem, a w zawodach biorą udział ludziki Mii. Francuskie studio postawiło za to na realistyczną oprawę i bardziej poważne podejście do tematu.

Wśród dostępnych konkurencji znajdziemy między innymi zjazd na nartach, futbol amerykański, czy strzelanie karnych w meczu piłki nożnej. W każdej z nich do sterowania używamy tylko i wyłącznie naszego ciała, próbując odwzorować rzeczywiste ruchy znanych sportowców. Jadąc na nartach w celu przyspieszenia musimy się więc pochylać do przodu i skręcać przechylając się w wybraną stronę. Dodatkowo grając ze znajomym można mu przeszkadzać wykonując ruch imitujący rzut śnieżką – wtedy ekran przeciwnika zostaje pokryty śniegiem.

Wiele dostępnych tu gierek najwięcej radości daje właśnie w trybie wieloosobowym. W przypadku strzelania rzutów karnych jedna osoba wciela się w tego strzelającego, a druga jako bramkarz próbuje wybronić strzał. Ruchy wykonywane przez nas przed ekranem rzeczywiście mają swoje odzwierciedlenie w rozgrywce, dzięki czemu wszyscy mogą się bawić równie dobrze.

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 68 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Motion Sports: Play For Real cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Wymagania wiekowe Motion Sports: Play For Real: 12+

Motion Sports: Play For Real Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect