Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Kinect Adventures (X360)
OkładkaKinect Adventures (X360)

Kinect Adventures X360

Zestaw dwunasty gier zręcznościowych robiących użytek z kontrolera Kinect. Wśród nich znajdziemy m.in. spływ pontonowy, bieg przełajowy, popularnego zbijaka oraz przejażdżkę wagonikiem.

Zręcznościowe | Kinect | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kinect Adventures Premiera X360

4listopada2010

producent: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Kinect Adventures to kompilacja dwunastu gier zręcznościowych, stworzonych z myślą o Kinect – nowym kontrolerze do Xboksa 360, angażującym do zabawy całe ciało człowieka. Produkcja została opracowana przez firmę Microsoft i studio Good Science. Pod względem struktury przypomina inną produkcję startową na Kinecta, czyli Kinect Sports.

W ramach Kinect Adventures gracz bierze udziału w różnego rodzaju mini-grach, w których kontrola odbywa się poprzez wykonywanie odpowiednich ruchów przed Kinectem. Wśród zaproponowanych aktywności znalazł się m.in. spływ pontonowy, bieg przełajowy, popularny zbijak (uderzanie w lecące w kierunku gracza piłki), a także przejażdżka wagonikiem połączona z próbą pokonania skomplikowanego toru przeszkód (wymuszającego na graczu m.in. schylanie się oraz podskakiwanie). Rozgrywka sprowadza się tu do unikania błędów, a także zdobywania jak największej liczby punktów. Najciekawsze akcje wykonywane przez gracza uwieczniane są na zdjęciach oraz filmach wykonywanych przez Kinect.

Kinect Adventures to także tryb rozgrywki wieloosobowej – w niektórych mini-grach w zabawie, sprowadzającej się zarówno do rywalizacji, jak i kooperacji (np. w spływie rwącą rzeką), mogą uczestniczyć maksymalnie cztery osoby.

Ostatnia modyfikacja 18 czerwca 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 254 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 20 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Kinect Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Kinect Adventures Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect