Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweXONEX360PS4
Okładka Rabbids Invasion: The Interactive TV Show (XONE)
OkładkaRabbids Invasion: The Interactive TV Show (XONE)

Rabbids Invasion: The Interactive TV Show

Rabbids Invasion: Interaktywny program TV

Zwariowana gra zręcznościowa, stanowiąca interaktywną wersję wyprodukowanego przez koncern Ubisoft serialu animowanego, w którym główną rolę zagrały znane z serii Rayman szalone „kórliki”.

Zręcznościowe | seriale animowane | Kinect | PlayStation 4 Camera

Rabbids Invasion: The Interactive TV Show Premiera

18lis2014

XONE X360 PS4

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Rabbids Invasion: The Interactive TV Show to przeznaczona głównie dla najmłodszych odbiorców, interaktywna wersja popularnego serialu animowanego Rabbids Invasion (znanego w naszym kraju jako Inwazja Kórlików). Za powstanie gry odpowiada koncern Ubisoft, który w 2006 r. wprowadził zwariowane „kórliki” do jednej ze swoich flagowych serii o Raymanie. Firma jest także głównym producentem wspomnianego serialu.

Zgodnie z tytułem gry, stanowi ona rodzaj interaktywnego show, w którym najmłodsi gracze mogą wziąć udział w szeregu kultowych scen, znanych z popularnego serialu. Rozgrywka sprowadza się zatem do udziału w szeregu mini-gier, których pomysły zostały zaczerpnięte głównie z pierwszego (i po części drugiego) sezonu popularnego serialu. Jako, że domeną „kórlików” było zawsze płatanie różnego rodzaju figli, wśród atrakcji jakie staną się udziałem graczy można wymienić choćby rzucanie jajkami do celu, czy krzyczenie wraz z bohaterami gry aż do pęknięcia ekranu naszego telewizora.

Twórcy gry stawiają przede wszystkim na aktywny wypoczynek, którego tak brakuje spędzającym godziny przed komputerem dzieciakom. Dlatego do sterowania w grze nie będziemy wykorzystywać żadnego fizycznego kontrolera, a jego rolę przejmie całkowicie sensor Kinect, który odwzorowywać będzie rzeczywiste ruchy graczy. Pod względem klimatu i oprawy audiowizualnej, gra nie ustępuje w najmniejszym stopniu tej serialowej, gwarantując najmłodszym godziny aktywnej zabawy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1 - 4  

Oczekiwania czytelników: 9,5 / 10 na podstawie 22 głosów czytelników.

Rabbids Invasion: The Interactive TV Show cena w dniu premiery: 159,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Rabbids Invasion: The Interactive TV Show

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Rabbids Invasion: Interaktywny program TV Wymagania sprzętowe

Microsoft XBOX ONE

Xbox One

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Sony PlayStation 4

PlayStation 4

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation 4 Camera
XONE
X360
PS4