Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2009, 13:15

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 stycznia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Radiant Silvergun z szansami na Xbox Live Arcade, łatka do Crysis: Warhead już niedługo, wystartowały zapisy na beta-testy Earthrise, patch do Gears of War 2 jeszcze w styczniu, Azo Studios kolejną inicjatywą byłych członków Rainbow Studios oraz GameBryo i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Radiant Silvergun z szansami na Xbox Live Arcade, łatka do Crysis: Warhead już niedługo, wystartowały zapisy na beta-testy Earthrise, patch do Gears of War 2 jeszcze w styczniu, Azo Studios kolejną inicjatywą byłych członków Rainbow Studios oraz GameBryo i inne. Zapraszamy do lektury.

Eduardo and the Samurai Toaster

Jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku do oferty serwisu WiiWare trafi produkcja o tytule Eduardo and the Samurai Toaster, autorstwa studia Semnat. Ta podzielona na trzynaście poziomów, dynamiczna gra akcji umożliwi graczom rozgrywkę w trybie kooperacji (maks. czterech graczy).

Radiant Silvergun

Radiant Silvergun, jedna z najbardziej kultowych staroszkolnych strzelanin (wydana w 1998 na Sega Saturn, wyłącznie w Japonii), ma szansę trafić do oferty Xbox Live Arcade. Z takową prośbą wyszła do studia Treasure firma Microsoft. W chwili obecnej prezes Treasure, Masato Maegawa, nie jest pewny, czy takowe przenosiny są w ogóle możliwe. Rezultat rozmów powinniśmy poznać w niedalekiej przyszłości.

Crysis: Warhead

Crytek niemal ukończył już prace nad najnowszych patchem do Crysis: Warhead oraz nieustannie kontynuuje deweloping specjalnych narzędzi edycyjnych, dzięki którym gracze uzyskają możliwość tworzenia różnego rodzaju modyfikacji. Do premiery łatki dojdzie dosłownie na dniach, z kolei na edytor poczekamy jeszcze jakiś czas.

Magna Carta: Crimson Stigma

Magna Carta: Crimson Stigma to kontynuacja Magna Carta: Tears of Blood – jRPG wydanej w 2006 roku na konsolę PlayStation 2. Odsłona druga powstaje z myślą o Xboksie 360. Producentem jest studio SoftMax, odpowiedzialne także za jedynkę. Więcej szczegółów powinniśmy poznać już wkrótce.

Earthrise

Rozpoczęły się zapisy na beta-testy Earthrise, postapokaliptycznego MMORPG autorstwa studia Masthead. Początkowo beta będzie w pełni zamknięta, lecz po krótkim czasie wejdzie w fazę open. Do debiutu pełnej wersji gry dojdzie jeszcze w tym roku.

The Lord of the Rings: Conquest

W sieci opublikowana została lista Osiągnięć, jakie będziemy mogli zdobyć w grze The Lord of the Rings: Conquest w wersji na konsolę Xbox 360. Pełen zestaw Achievementów znajdziecie w tym miejscu.

Gears of War 2

Jeszcze w styczniu posiadacze Gears of War 2 będą mogli zaopatrzyć się w łatkę, która usunie z gry szereg denerwujących błędów utrudniających rozgrywkę w sieci, poinformował Mark Rein z firmy Epic Games. Więcej na ten temat znajdziecie na łamach oficjalnego forum cyklu Gears of War.

Azo Studios

Azo Studios to nowy gracz na rynku producentów gier na pecety oraz konsole. Studio powstało dzięki współpracy, jaką zdecydowali się nawiązać byli członkowie firm Rainbow Studios oraz GameBryo. Głównymi członkami zespołu zostali Nick Koziupa, Brian Westergaard oraz Dave Eberly.

Littlest Pet Shop Spring

W marcu do amerykańskich sklepów trafi produkcja o tytule Littlest Pet Shop Spring, będąca czwartą odsłoną popularnej wśród młodych dziewczynek serii gier. Umożliwia ona wchodzenie w interakcje z sympatycznymi zwierzątkami licencjonowanymi przez firmę Hasbro. W Spring możemy spotkać sześciu zupełnie nowych milusińskich, których możemy obserwować wewnątrz sklepu zoologicznego lub też fikcyjnych krainach, wykreowanych na potrzeby gry. Produkcja zostanie wydana na konsolę Nintendo DS.

DETOUR

Firma Sandswept Studios przedstawiła pierwsze szczegóły na temat swojego debiutanckiego dzieła o tytule DETOUR. Produkt będzie strategią czasu rzeczywistego, w której zadaniem gracza ma być budowanie dróg szybkiego ruchu. Póki co nie znamy ani daty premiery DETOUR, ani też platform docelowych.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach../

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

Fallout 3

AC/DC LIVE: Rock Band Track Pack

Batman: Arkham Asylum

X-Blades

Wallace & Gromit’s Grand Adventures

Halo 3

Freak Out: Białe szaleństwo

Left Brain Right Brain 2

Scratch: The Ultimate DJ

Powerbike

Maths Blaster

Wordmaster

Williams Pinball Classics

Islands of Wakfu

War Plan Pacific

Star Wars: The Old Republic

Warhammer Online: Age of Reckoning

F.E.A.R. 2: Project Origin

WET

BattleForge

Władca Pierścieni: Podbój

Bob The Builder: Festival of Fun

Evasive Space

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Battlestations: Pacific

Empire: Total War

gry