Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 stycznia 2009

Poradnik: Prince of Persia

Redakcja GRYOnline.pl, 5 stycznia 2009, 17:55

„Witam w poradniku do najnowszej odsłony przygód perskiego księcia. Tym razem zapominamy całkowicie o Piaskach Czasu i przenosimy się do całkowicie nowego świata przedstawionego, nie mającego nic wspólnego z poprzednią serią."

Podsumowanie Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine.pl
Podsumowanie Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine.pl

Redakcja GRYOnline.pl, 5 stycznia 2009, 16:55

Postanowiliście, że 1 proc. przychodów z usług SMS GRY-OnLine za grudzień 2008 przekażemy na konto Fundacji Dzieci Niczyje. Podsumujmy cały rok Akcji Charytatywnej.

Świeży zestaw obrazków z Heavy Rain
Świeży zestaw obrazków z Heavy Rain

fsm, 5 stycznia 2009, 15:35

Wciąż tajemniczy projekt twórców Fahrenheita, czyli Heavy Rain od Quantic Dream, ma być prawdziwie oryginalną bombą, która wywinduje PlayStation 3 na wyżyny światka gier komputerowych. Informacji o grze póki co wciąż jest na lekarstwo, dlatego z uśmiechem witamy cokolwiek związanego z tym tytułem.

Co szykuje Capcom na pierwszą połowę 2009 roku?
Co szykuje Capcom na pierwszą połowę 2009 roku?

ult, 5 stycznia 2009, 15:15

Firma Capcom, japoński producent i wydawca gier, odpowiedzialna m.in. za stworzenie serii Devil May Cry i Lost Planet czy dystrybucję cyklu GTA w Kraju Kwitnącej Wiśni, ogłosiła listę gier, które zostaną wypuszczone do sprzedaży przez nią w pierwszym półroczu 2009.

LEGO Harry Potter nie w 2009 roku
LEGO Harry Potter nie w 2009 roku

ult, 5 stycznia 2009, 14:15

Kilka dni temu informowaliśmy o spekulacjach, dotyczących nowej produkcji, sygnowanej logiem firmy LEGO. Dzisiaj mamy kolejną nowinkę, odnośnie tych specyficznych gier, tym razem chodzi jednak o przeniesienie w klockowy świat postaci Harrego Pottera.

Wymagania sprzętowe Burnout Paradise ujawnione
Wymagania sprzętowe Burnout Paradise ujawnione

fsm, 5 stycznia 2009, 13:23

Już za około miesiąc wszyscy miłośnicy samochodowej destrukcji i graficznych fajerwerków będą mogli sobie poprawić nadwerężone ostatnim Need for Speedem samopoczucie i zagrać w pierwszą pecetową odsłonę znanej konsolowej serii Burnout.

Najlepsze darmowe gry według serwisu Indie Games

vampire, 5 stycznia 2009, 12:46

Przez ostatnich kilka tygodni serwis IndieGames poświęcony oczywiście tematyce gier niezależnych, przygotowywał swoje zestawienie najciekawszych, darmowych produkcji, które ukazały się w ciągu minionych dwunastu miesięcy. Jak co roku zostały one podzielone na różne kategorie tematyczne.

Noworoczny zestaw informacji o Alanie Wake’u
Noworoczny zestaw informacji o Alanie Wake’u

fsm, 5 stycznia 2009, 11:55

Co jakiś czas, niczym bumerang, wracają tematy związane z tworzonymi od dawna grami, na które z zapartym tchem czeka spora liczba graczy. Póki co niczego nowego ze świata Duke’a nie ma, zadowólmy się więc kilkoma pewniakami odnośnie gry Alan Wake.

E-Sport - podsumowanie tygodnia (30 grudnia - 5 stycznia)
E-Sport - podsumowanie tygodnia (30 grudnia - 5 stycznia)

Maciej Śliwiński, 5 stycznia 2009, 11:28

Jednym z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie esportowej ubiegłego tygodnia była informacja o ponownym przyjęciu zespołu Counter Strike 1.6 przez drużynę D-Link PGS. Po roku nieobecności na scenie jednej z najpopularniejszych gier FPS online, zarząd drużyny uznał, że dywizja CS jest niezbędna do rozwoju organizacji.

EA: FIFA 09 zasługuje na uznanie, bo sprzeda się w 10 milionach sztuk

Jiker, 5 stycznia 2009, 10:45

Peter Moore z EA Sports zdecydował się na dosyć siarczystą krytykę notowania 50 najlepszych gier 2008 roku według redakcji serwisu Eurogamer. Głównym powodem tak zdecydowanej reakcji Moore’a był zauważalny brak na liście gry FIFA 09, przez wielu krytyków uważanej za najlepszą produkcję sportową ubiegłego roku, która w dodatku cieszy się olbrzymią popularnością wśród graczy.

Premiery gier w Polsce (29 grudnia - 4 stycznia)
Premiery gier w Polsce (29 grudnia - 4 stycznia)

Vercetti, 5 stycznia 2009, 10:03

Pierwsze w tym roku wydanie cyklu Premiery gier w Polsce może wydawać się cokolwiek skromne (tzn. nie tak spektakularne i epickie jak zwykle), jednak nie mogło być inaczej, skoro rodzimi dystrybutorzy dopiero co zakończyli świąteczną ofensywę i niemal doszczętnie wystrzelali się z hitów.

Premiera Crayon Physics Deluxe już w środę
Premiera Crayon Physics Deluxe już w środę

vampire, 5 stycznia 2009, 09:46

W ostatnim wpisie zamieszczonym na blogu fińskiego developera, Petri Purho, możemy przeczytać, że 7 stycznia, czyli w najbliższą środę odbędzie się w końcu premiera jego nietypowej gry logicznej - Crayon Physics Deluxe. Naszym zadaniem jest tutaj złapanie gwiazdek umieszczonych na dwuwymiarowych planszach przypominających kartkę papieru.

W co w 2008 roku grali posiadacze konsoli Xbox 360?
W co w 2008 roku grali posiadacze konsoli Xbox 360?

Jiker, 5 stycznia 2009, 09:00

2008 rok był dobrym okresem z punktu widzenia posiadaczy konsoli Xbox 360. W przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy uzyskali oni możliwość przetestowania wielu interesujących hitów. Które z nich, i z gier wydanych w poprzednich latach, przyciągnęły ich do siebie na najdłuższy okres czasu? Odpowiedzi na to pytanie udziela zwyczajowo Larry Hryb, znany wszystkim pod pseudonimem Major Nelson.

Wii Sports najlepiej sprzedającą się grą w historii
Wii Sports najlepiej sprzedającą się grą w historii

Jiker, 5 stycznia 2009, 08:03

Z nieoficjalnych informacji ujawnionych przez VG Chartz – serwis zajmujący się zbieraniem danych na temat sprzedaży gier oraz konsol – wynika, że zestaw gier sportowych Wii Sports wyprzedził pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy Super Mario Bros., stając się tym samym najczęściej kupowaną grą w historii rynku elektronicznej rozrywki.