Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 stycznia 2009, 16:55

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Podsumowanie Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine.pl

Postanowiliście, że 1 proc. przychodów z usług SMS GRY-OnLine za grudzień 2008 przekażemy na konto Fundacji Dzieci Niczyje. Podsumujmy cały rok Akcji Charytatywnej.

Kolejny miesiąc naszej stałej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine został zakończony. Postanowiliście, że 1 proc. przychodów z usług SMS za grudzień 2008 przekażemy na konto Fundacji Dzieci Niczyje.

Fundacja Dzieci Niczyje jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit zajmującą się szeroko rozumianą pomocą dzieciom krzywdzonym (fizycznie i psychicznie), ich rodzinom i opiekunom.

Początek Nowego Roku to dobry moment na podsumowanie Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine.pl

W głosowaniach od marca do grudnia 2008 zwyciężyli:

  • grudzień 2008 Fundacja Dzieci Niczyje
  • listopad 2008 WWF Polska
  • październik 2008 Amnesty International Polska
  • wrzesień 2008 WWF Polska
  • sierpień 2008 Fundacja Mam Marzenie
  • lipiec 2008 WWF Polska
  • czerwiec 2008 Fundacja Mam Marzenie
  • maj 2008 Fundacja Dzieci Niczyje
  • kwiecień 2008 WWF Polska
  • marzec 2008 Caritas Polska

Czterokrotnie Wasze głosy oddaliście na organizację ekologiczną WWF Polska, której misją jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego naszej planety.W Polsce, WWF prowadzi łącznie dziewięć projektów dotyczących ochrony rzek i lasów, promowania zrównoważonego rozwoju i rybołówstwa oraz przeciwdziałania zmianom klimatu.Dwukrotnie 1 proc.przychodów z usług SMS otrzymała Fundacji Dzieci Niczyje, a także Fundacja Mam Marzenie, która powstała by spełniać marzenia polskich dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. W marcu 2008 w głosowaniu wygrała katolicka organizacja charytatywna Caritas Polska pomagająca m.in. bezdomnym, chorym, osobom starszym, uchodźcom, ofiarom wojen. W październiku zaś najwięcej głosów otrzymał polski odział ogólnoświatowego ruchu działającego na rzecz ochrony praw człowieka - Amnesty International.

Dziękujemy Wam, drodzy czytelnicy, za tak chętny i liczny udział w głosowaniu! Przypominamy, że każdy z Was może pomóc i ponownie oddać swój głos w kolejnej ankiecie, tym razem dotyczącej stycznia 2009. To od Was zależy, która z organizacji otrzyma wsparcie finansowe. Ankietę oraz bliższe informacje na temat Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine znajdziecie pod tym adresem.

Podsumowanie Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine.pl - ilustracja #1