Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 stycznia 2009

Kolejne szczegóły dotyczące Deus Ex 3
Kolejne szczegóły dotyczące Deus Ex 3

Ramsik, 30 stycznia 2009, 19:51

Ostatnie wieści na temat trzeciej odsłony serii Deus Ex mieliśmy okazję otrzymać na początku października ubiegłego roku, kiedy na rynku ukazał się dwusetny numer magazynu PC Zone, zawierający zapowiedź tej produkcji. Nareszcie mamy okazję, aby skonfrontować z czymś podane przez brytyjski periodyk informacje oraz dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego.

Znamy wymagania sprzętowe The Last Remnant
Znamy wymagania sprzętowe The Last Remnant

fsm, 30 stycznia 2009, 14:04

Wczoraj poznaliście nieco szczegółów dotyczących pecetowej odsłony tego jRPG stworzonego przez mistrzów gatunku, studio Square Enix. Dziś uzupełniamy tamte informacje o ujawnione wymagania sprzętowe.

Problemy z pecetowym Gears of War

Jiker, 30 stycznia 2009, 13:45

Problemy z pecetową odsłoną Gears of War, o których pisaliśmy w porannych Wieściach ze świata..., dotyczą całego świata, w tym także polskiej edycji, o czym poinformował nas jej rodzimy dystrybutor, firma CD Projekt. W produkcję nie mogą zagrać nawet ci gracze, którzy kupili ją wczoraj bądź dzisiaj.

O premierze God of War III i sprzedaży Killzone 2

Jiker, 30 stycznia 2009, 13:15

Amerykańska sieć GameStop sugeruje swoim wpisem poświęconym God of War III, że najnowsze dzieło Sony Computer Entertainment trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych dopiero 12 stycznia 2009 roku. Podobno informację o dacie przekazało popularnemu sprzedawcy samo Sony.

Kolejny Crackdown jednak od studia Ruffian?
Kolejny Crackdown jednak od studia Ruffian?

Jiker, 30 stycznia 2009, 12:59

Z nowych informacji podanych przez serwis Videogaming247 wynika, że studio Ruffian, wbrew wieściom z grudnia ubiegłego roku, najprawdopodobniej tworzy kolejną odsłonę cyklu Crackdown. Podobno nosi ona oznaczenie 1.5 i nie jest oficjalną kontynuacją jedynki, a jedynie pewnego rodzaju usprawnieniem dzieła Realtime Worlds.

Cztery zupełnie nowe tytuły z serii Need For Speed zapowiedziane!
Cztery zupełnie nowe tytuły z serii Need For Speed zapowiedziane!

Hed, 30 stycznia 2009, 12:52

Firma Electronic Arts zapowiedziała właśnie zupełnie nowe produkcje z niezwykle popularnej serii wyścigów Need For Speed. Pierwszym z nowych tytułów jest Need for Speed Shift, który pojawi się na konsole (Xbox 360, PlayStation 3, PSP) oraz PC. Druga propozycja zostanie przeznaczona wyłącznie dla miłośników platform Nintendo (Wii, DS). Trzecia, sieciowa gra, jest przeznaczona tylko na pecety.

Nowe sterowniki do kart graficznych ATi (30/01/09)

Maciej Śliwiński, 30 stycznia 2009, 12:34

Najnowszy pakiet sterowników ATi Catalyst jest już dostępny. Od wczoraj można pobierać wersję oznaczoną numerem 9.1. Najważniejszą zmiana jest poprawienie błędu występującego na komputerach wyposażonych w Windows Vista 64 i co najmniej 4 GB RAM oraz karty ATi Radeon.

E-Sport - Meet Your Makers bez swoich największych gwiazd!
E-Sport - Meet Your Makers bez swoich największych gwiazd!

Maciej Śliwiński, 30 stycznia 2009, 12:13

Wczoraj esportowe serwisy obiegła szokująca dla wszystkich fanów sportów elektronicznych wiadomość. Jedna z najbogatszych i najlepszych drużyn na świecie, duńskie Meet Your Makers, rozwiązała kontrakty z dwoma dywizjami reprezentującymi światowy poziom – zespołem Starcraft oraz Warcraft 3.

Burnout Paradise z policyjnymi pościgami?
Burnout Paradise z policyjnymi pościgami?

Jiker, 30 stycznia 2009, 11:59

Burnout: Paradise ma niemal wszystko. Z elementów brakujących można tu wymienić tryb rozgrywki zapewniający emocjonujące policyjne pościgi. Jednak nawet to może już niedługo ulec zmianie. Sugerują to wskazówki zawarte w najnowszym zwiastunie Burnout Paradise: The Ultimate Box.

10 milionów dolarów za trzeciego dostawcę wirtualnego złota na świecie

Hed, 30 stycznia 2009, 11:34

Biznes związany z obrotem wirtualnymi dobrami kwitnie. Według jednego z zagranicznych raportów, strona My MMO Shop, oferująca cyfrowe złoto i przedmioty z kilkunastu popularnych gier dla wielu użytkowników, została kupiona przez niezależną firmę za 10 milionów. Sumę tą, jeśli wierzyć doniesieniem, wypłacono w prawdziwych amerykańskich dolarach.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 stycznia 2009)

Jiker, 30 stycznia 2009, 11:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pecetowe Gears of War przestało działać, darmowy trial The Lord of the Rings Online, plotki o zamknięciu THQ, problemy Kuju Entertainment i inne. Zapraszamy do lektury.

Codemasters przejmuje nową grę spod szyldu Leisure Suit Larry?
Codemasters przejmuje nową grę spod szyldu Leisure Suit Larry?

fsm, 30 stycznia 2009, 10:59

Larry Laffer – legendarny podrywacz podbił niejedno serce podczas swej wieloletniej krucjaty na ekranach komputerów. Niestety, w 2004 roku odszedł na emeryturę zostawiając nam swego siostrzeńca o nazwisku Loveage. Wszystko wskazuje na to, że bezpośrednia kontynuacja gry Magna Cum Laude znalazła swój dom.

Zwolnienia w Propaganda Games – co z kontynuacją Turoka?
Zwolnienia w Propaganda Games – co z kontynuacją Turoka?

Hed, 30 stycznia 2009, 10:51

Wydawca Disney Interactive poinformował o zwolnieniach w swoich szeregach. Podobno z pracą pożegnało się około 30 osób zatrudnionych dotychczas w studiu Propaganda Games. Firma jest odpowiedzialna za ciekawą nową wersję Turoka. Według niektórych źródeł, wraz ze zwolnieniami anulowano kontynuację przygód zmagającego się z dinozaurami Indianina.

Madden NFL 10 w produkcji

Maciej Śliwiński, 30 stycznia 2009, 10:07

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące Madden NFL 10, gry będącej kontynuacją jednej z najlepszych sportowych serii wydanych przez Electronic Arts.

Prace nad Faith and a .45 wstrzymane
Prace nad Faith and a .45 wstrzymane

fsm, 30 stycznia 2009, 10:05

Jeśli zdążyliście już poznać kolejny projekt twórców Total Overdose, to na pewno czekacie na niego z (przynajmniej) pewną dozą zaciekawienia. Wygląda na to, że na razie możemy tylko czekać.

Nowa rasa i lepsze NPC w kolejnym dodatku do Eve Online
Nowa rasa i lepsze NPC w kolejnym dodatku do Eve Online

Hed, 30 stycznia 2009, 09:31

Twórcy jednej z nielicznych sieciowych gier dla wielu użytkowników opowiadających o podróżach kosmicznych zapowiedzieli, że nowy dodatek do Eve Online wprowadzi rasę obcych kierowanych przez sztuczną inteligencję. Ma to zupełnie zmienić kontakty graczy z postaciami NPC, które do tej pory były bardzo ograniczone. Ponadto, w poszczególnych sektorach i galaktykach zwiększy się aktywność piratów.

Pierwsze rozszerzenie do Warhammer Online
Pierwsze rozszerzenie do Warhammer Online

Maciej Śliwiński, 30 stycznia 2009, 08:46

Szykuje się dodatek do popularnej gry MMORPG, wydanego przez Electronic Arts Warhammer Online: Age of Reckoning. Kilka dni temu informowaliśmy o plotkach dotyczących zmian w WAR, zapowiadając jednocześnie, że więcej szczegółów ujawnionych zostanie 29 stycznia.