Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 stycznia 2009

Doczekamy się sześciu części Bioshock?
Doczekamy się sześciu części Bioshock?

Ramsik, 7 stycznia 2009, 18:48

Bioshock wstrząsnął światem elektronicznej rozrywki w 2007 roku, niespodziewanie wyrastając na najlepszą (według większości mediów) produkcję roku. Na powrót do mrocznego Rapture z niecierpliwością czekają rzesze graczy, dla których mamy dobre wieści – być może okazję do ponownego odwiedzenia podwodnej utopii dostaniemy aż pięć razy.

Królewska 57 - odc. 32 - Gears of Life
Królewska 57 - odc. 32 - Gears of Life

Antoni Łuchniak & VZ, 7 stycznia 2009, 17:30

Poszukiwania żony Dominika „Doma” Santiago to jeden z głównych wątków fabuły drugiej części Gears of War. Zobaczmy, gdzie naprawdę podziała się Maria...

Poradnik: World of Goo

Redakcja GRYOnline.pl, 7 stycznia 2009, 17:15

„Poradnik, który widzisz przed sobą, powstał w oparciu o angielską wersję programu. Jest to bogato ilustrowany przewodnik po każdym poziomie gry, zdradzający sposób na pokonanie każdego z nich."

Nowe produkty Logitech dla graczy
Nowe produkty Logitech dla graczy

vampire, 7 stycznia 2009, 14:44

Firma Logitech przedstawiła cztery nowe produkty z linii G, czyli stworzone z myślą o graczach – rozbudowaną klawiaturę, ulepszoną wersję wielokrotnie nagradzanej myszy G9, headset symulujący dźwięk przestrzenny 7.1 i gameboard.

Midway walczy z kryzysem

Hed, 7 stycznia 2009, 14:32

Kłopoty firmy Midway rozpoczęły się już kilkanaście miesięcy temu. Od tamtej pory ten znany wydawca zmaga się z finansową zapaścią i poszukuje drogi na wyjście z kryzysu. Dowiedzieliśmy się, że przedstawicielom przedsiębiorstwa udało się dogadać z częścią udziałowców, którzy zgodzili się na odroczenie terminu spłacenia fragmentu długu. Gra na czas czy realna możliwość poprawy sytuacji?

Wymyśl podtytuł dla gry LittleBigPlanet i wygraj wyjątkowy kalendarz
Wymyśl podtytuł dla gry LittleBigPlanet i wygraj wyjątkowy kalendarz

Redakcja GRYOnline.pl, 7 stycznia 2009, 14:01

Dla 50 czytelników GRY-OnLine.pl mamy do rozlosowania 50 obszernych kalendarzy LittleBigPlanet na rok 2009 opatrzonych zabawnymi ilustracjami z gry. Aby wygrać, należy wymyślić polski podtytuł dla gry LittleBigPlanet.

LittleBigPlanet znalazł 200 tysięcy nabywców w Wielkiej Brytanii
LittleBigPlanet znalazł 200 tysięcy nabywców w Wielkiej Brytanii

fsm, 7 stycznia 2009, 13:48

Anonsowana przez Sony jako system seller i bardzo wysoko oceniana przez recenzentów gra LittleBigPlanet szybko okazała się być tytułem zbyt niszowym, by odnieść sukces finansowy i długo okupować wysokie miejsca na listach sklepowych przebojów. Czyżby?

Pierwsze konkrety o I Am Alive
Pierwsze konkrety o I Am Alive

fsm, 7 stycznia 2009, 13:00

O tajemniczej i obiecującej nowej grze ze stajni Ubisoftu usłyszeliśmy po raz pierwszy w lipcu 2008 roku. I Am Alive, ciekawy projekt znanej i lubianej przez męską część grającej społeczności Jade Raymond, został pokazany światu w formie ładnego trailera i… No właśnie. Nic nie wiadomo. Aż do dziś.

Kilka informacji na temat Aliens: Colonial Marines
Kilka informacji na temat Aliens: Colonial Marines

vampire, 7 stycznia 2009, 11:44

Chociaż o nadchodzącej produkcji autorstwa Gearbox Software, Aliens: Colonial Marines, wiedzieliśmy już całkiem sporo, wciąż niewiele było informacji dotyczących fabuły gry, poza tym, że jej opracowaniem zajęli się autorzy scenariusza serialu Battlestar Galactica - Bradley Thompson i David Weddle.

W planach nowe MMO od Turbine

Thorwalian, 7 stycznia 2009, 10:58

Firma Turbine, producent m.in. The Lord of the Rings Online i Dungeons & Dragons Online: Stormreach, pracuje obecnie nad nową grą typu MMO. Taką informację zdradził nam rzecznik prasowy amerykańskiego developera.

Idealna gra dla wegetarian? Fable II!
Idealna gra dla wegetarian? Fable II!

fsm, 7 stycznia 2009, 10:55

Ale niecodzienny tytuł newsa, prawda? A do takiego właśnie wniosku doszła znana organizacja PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), która od wielu lat walczy o prawa zwierząt i o odpowiednie ich traktowanie przez ludzi.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 stycznia 2009)

Jiker, 7 stycznia 2009, 09:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Ziff Davis pozbywa się serwisu 1UP i magazynu EGM, Tribes 2 znowu w sieci, Electronic Arts o dalszej współpracy z Hasbro oraz premiera Les Misérables: The Game of the Book. Zapraszamy do lektury.

Europejski debiut Tom Clancy's H.A.W.X. pod koniec lutego
Europejski debiut Tom Clancy's H.A.W.X. pod koniec lutego

Jiker, 7 stycznia 2009, 09:20

Tom Clancy’s H.A.W.X. – pierwszy symulator lotniczy oparty na uniwersum Toma Clancy’ego – miał zadebiutować jeszcze pod koniec ubiegłego roku, jednak w związku z opóźnieniami w dewelopingu premiera została przesunięta na początek bieżącego. Dzisiaj wiemy już, że gra trafi do sprzedaży na przełomie lutego i marca. Jako pierwsi otrzymają ją mieszkańcy Europy.

Wymagania sprzętowe i beta-testy Warhammer 40,000: Dawn of War II
Wymagania sprzętowe i beta-testy Warhammer 40,000: Dawn of War II

Jiker, 7 stycznia 2009, 08:35

Firma Relic Entertainment, pracująca obecnie w pocie czoła nad strategią czasu rzeczywistego Warhammer 40,000: Dawn of War II, ujawniła kilka dodatkowych faktów na temat swojej najnowszej produkcji. Poznaliśmy dzięki temu minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe, a także sposób, w jaki będzie można uzyskać dostęp do beta-testów sieciowego trybu rozgrywki DoW II.

Nie będzie pecetowego dema The Lord of the Rings: Conquest
Nie będzie pecetowego dema The Lord of the Rings: Conquest

Jiker, 7 stycznia 2009, 08:25

Demonstracji The Lord of the Rings: Conquest w wersji na komputery osobiste nie będzie, poinformował serwis Big Download, cytujący rzecznika prasowego koncernu Electronic Arts. Z niewiadomych przyczyn EA oraz studio deweloperskie Pandemic nie zdecydowały się na przeniesienie multiplayerowej próbki swojej najnowszej produkcji osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni na pecety.