Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2009, 08:25

Nie będzie pecetowego dema The Lord of the Rings: Conquest

Demonstracji The Lord of the Rings: Conquest w wersji na komputery osobiste nie będzie, poinformował serwis Big Download, cytujący rzecznika prasowego koncernu Electronic Arts. Z niewiadomych przyczyn EA oraz studio deweloperskie Pandemic nie zdecydowały się na przeniesienie multiplayerowej próbki swojej najnowszej produkcji osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni na pecety.

Demonstracji The Lord of the Rings: Conquest w wersji na komputery osobiste nie będzie, poinformował serwis Big Download, cytujący rzecznika prasowego koncernu Electronic Arts. Z niewiadomych przyczyn EA oraz studio deweloperskie Pandemic nie zdecydowały się na przeniesienie multiplayerowej próbki swojej najnowszej produkcji osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni na pecety. Tak więc w demo mogą zagrać wyłącznie posiadacze konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Nie będzie pecetowego dema The Lord of the Rings: Conquest - ilustracja #1

Nie jest to oczywiście odosobniony przepadek, kiedy to debiut produkcji, której wydawcą jest firma EA, nie jest poprzedzony pecetową premierą wersji demonstracyjnej. W ostatnim czasie identyczna sytuacja przytrafiła się grze z gatunku survival horror o tytule Dead Space. Wszystko wskazuje na to, że również pecetowy Mirror’s Edge zostanie wydany na rynek bez możliwości przetestowania demonstracji. W przypadku Need for Speed: Undercover Electronic Arts w ogóle zrezygnowało z publikacji dema (w jakiejkolwiek wersji).

Przypominamy, że The Lord of the Rings: Conquest (w Polsce pod tytułem Władca Pierścieni: Podbój), należący do gatunku dynamicznych gier akcji, ukaże się w wersjach na pecety oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz Nintendo DS. Do sprzedaży trafi 13 stycznia, a więc na początku przyszłego tygodnia. Osobom, które chciałyby uzupełnić swoją wiedzę odnośnie dzieła Pandemic Studios polecamy materiały zgromadzone na łamach naszego serwisu – informacje encyklopedyczne, zapowiedź, a także najnowszy materiał z cyklu Gramy!.