Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 stycznia 2009

Ile Niko Bellica w The Lost and Damned?
Ile Niko Bellica w The Lost and Damned?

Thorwalian, 25 stycznia 2009, 17:50

Pecetowi gracze testują nowego patcha do swojego Grand Theft Auto IV, a użytkownicy Xboksa 360 z zapartym tchem oczekują pierwszego z zaplanowanych, dodatkowych epizodów do gry. O The Lost and Damned z przedstawicielem Rockstar Games rozmawiał redaktor serwisu MTV Multiplayer i dowiedział się bardzo ciekawej rzeczy.

Gracze mają skłonność do używek?

Hed, 25 stycznia 2009, 14:51

Pojawiły się wyniki kolejnego badania poświęconego zjawisku gier elektronicznych i graczom. Według odkryć zespołu prowadzonego przez profesor Laurę Walker z Brigham Young University (Utah), miłośnicy rozrywki elektronicznej mają społeczne problemy oraz większą skłonność do narkotyków i alkoholu. Odkryto także zaskakującą wobec poprzednich doniesień prawdę – gry wcale nie są OK.

Słów kilka o becie Warhammera 40,000 Dawn of War II
Słów kilka o becie Warhammera 40,000 Dawn of War II

Thorwalian, 25 stycznia 2009, 14:20

Od kilku dni trwają beta testy Warhammera 40,000: Dawn of War II w wersji multiplayer, do których jak wiemy zaproszeni zostali tylko nabywcy dodatku Soulstorm, poszerzającego możliwości pierwszej części gry. Zaprawieni w bojach gracze wyłapali już ogromną liczbę błędów, tym samym sumiennie wspomagając twórców w ich pracach nad finalnym produktem.

Użytkownicy PlayStation 3 nie otrzymają łatki do Fallouta 3 umożliwiającej dalszą zabawę po ukończeniu gry
Użytkownicy PlayStation 3 nie otrzymają łatki do Fallouta 3 umożliwiającej dalszą zabawę po ukończeniu gry

Hed, 25 stycznia 2009, 13:43

Wydany pod koniec ubiegłego roku Fallout 3 znalazł sporą rzeszę miłośników i sprzedał się doskonale. Produkcja wydana na dwie najpotężniejsze dzisiaj konsole (PlayStation 3 i Xbox 360) oraz pecety cierpi wciąż na kilka niedociągnięć. Jednym z problemów jest brak możliwość kontynuowania zabawy po ukończeniu głównego zadania. Ta kwestia zostanie wkrótce rozwiązana, jednak nie dla wszystkich.

Microsoft zwalnia testerów gier i przesuwa amerykańską imprezę Gamefest

Hed, 25 stycznia 2009, 12:47

Poznaliśmy szczegóły kolejnych cięć dokonanych przez firmę Microsoft. Jakiś czas temu otrzymaliśmy informację o planowanych redukcjach personelu – ogólnie pracę ma stracić około 5 tysięcy zatrudnionych. Dziś wiemy, że część z tych osób stanowią najprawdopodobniej testerzy gier. Oprócz tych niezbyt przyjemnych doniesień, poznaliśmy również nową datę imprezy Gamefest.

Rockstar łata Grand Theft Auto IV

Thorwalian, 25 stycznia 2009, 12:12

Najgorętsza produkcja ostatnich miesięcy - Grand Theft Auto IV w wersji PC, w dalszym ciągu cierpli na szereg niedociągnięć, które w mniejszym lub większym stopniu mogą wpływać na radość czerpaną z rozgrywki. Być może niektóre z nich uda się wyeliminować pobierając najnowszy patch do gry.