Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 stycznia 2009

Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (14 - 20 grudnia)
Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (14 - 20 grudnia)

Przemysław Zamęcki, 4 stycznia 2009, 13:59

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zestawieniem dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w Stanach Zjednoczonych w okresie od 14 do 20 grudnia. Zostało ono przygotowane przez amerykańską organizację NPD zajmującą się badaniem i analizą amerykańskiego rynku branży elektronicznej.

Rock Band wzbogaci się o piosenki Orbisona
Rock Band wzbogaci się o piosenki Orbisona

ult, 4 stycznia 2009, 13:28

Roy Orbison, to w wielu kręgach znawców muzyki kultowy piosenkarz, który czarował swoim niebywałym głosem od początku lat ‘60. Firma Harmonix wychodzi naprzeciw gustom muzycznym fanów barda z Vernon w Teksasie, dołączając do swojego sztandarowego programu Rock Band paczkę z jego piosenkami.

AgreGOLmat (27 grudnia 2008 - 2 stycznia 2009)

Przemysław Zamęcki, 4 stycznia 2009, 13:23

Tak jak obiecałem, w tym tygodniu spojrzałem w swoją szklaną kulę i sprawdziłem, co też całkowicie subiektywnie ma szansę wpaść mi w oko w 2009 roku. Za tydzień powrócimy do nieco bardziej przyziemnych tematów.

Pierwsza recenzja Killzone 2 i ścieżka dźwiękowa
Pierwsza recenzja Killzone 2 i ścieżka dźwiękowa

Hed, 4 stycznia 2009, 13:05

Pojawiła się pierwsza recenzja Killzone 2 - jak na razie wydaje się, że warto było czekać. Tymczasem, organizacja ESRB, zajmująca się sprawdzaniem zawartości gier, oznaczyła produkt jako przeznaczony tylko dla dorosłych, jednocześnie zdradzając kilka szczegółów dotyczących samej rozgrywki. Ponadto, być może doczekamy się osobnego wydania ścieżki dźwiękowej z tej produkcji Guerilla Games.

Nowe materiały z gry Star Wars: Old Republic
Nowe materiały z gry Star Wars: Old Republic

Hed, 4 stycznia 2009, 11:32

Ekipa BioWare nie próżnuje w nowym roku. Na oficjalnej stronie oczekiwanego przez wielu fanów projektu, czyli Star Wars: Old Republic, zaprezentowano nowe materiały. Autorzy przybliżają nam artystyczne wyzwania jakie przed sobą postawili i jak je realizują. Pokazano również kilka ciekawych grafik i obrazków prezentujących stylistykę poszczególnych lokacji, planet oraz postaci.