Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 stycznia 2009

Czeka nas filmowa trylogia Gears of War?

Thorwalian, 24 stycznia 2009, 17:50

Ekranizacja popularnego shootera Gears of War, bez wątpienie elektryzuje wielu jego fanów, liczących, że film spełni pokładane w nim nadzieje. Wczoraj swoje niesamowite plany względem adaptacji opowiedział jej reżyser, Len Wiseman.

Ogłoszono nominacje do nagród AIAS
Ogłoszono nominacje do nagród AIAS

Thorwalian, 24 stycznia 2009, 15:12

Już po raz dwunasty organizacja Academy of Interactive Arts & Sciences (AIAS), ogłosiła kandydatury do swoich prestiżowych nagród w dziedzinie wybitnych osiągnięć w branży elektronicznej rozrywki. Lista nominowanych gier obejmuje aż 29 kategorii.

Wszystkie piosenki w Guitar Hero: Metallica ujawnione
Wszystkie piosenki w Guitar Hero: Metallica ujawnione

Hed, 24 stycznia 2009, 13:49

Poznaliśmy wszystkie piosenki jakich możemy spodziewać się w pobocznej części świetnej serii gier muzycznych Guitar Hero. Edycja poświęcona jednemu z najbardziej rozpoznawalnych zespołów gitarowych będzie zawierała w sumie 49 piosenek, w tym 28 autorstwa Jamesa Hetfielda, Larsa Ulricha i spółki. Fani kapeli posiadający Xboksa 360 lub PlayStation 3 zaspokoją żądze już 29 marca tego roku.

Marka Microsoft Flight Simulator jednak bezpieczna

Thorwalian, 24 stycznia 2009, 13:20

Wczorajsza wiadomość jakoby Microsoft podjął decyzję o zamknięciu swojego wewnętrznego studia Aces Game, znalazła niestety swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Na szczęście otrzymaliśmy też zapewnienie, że marka Flight Simulator, z którą wiązany był zespół odprawionych developerów, jest niezagrożona.

Criterion ujawnia szczegóły darmowej łatki do Burnout: Paradise
Criterion ujawnia szczegóły darmowej łatki do Burnout: Paradise

Hed, 24 stycznia 2009, 12:32

Ekipa z Criterion Games ujawniła szczegóły najnowszej łatki do ich często uaktualnianego dzieła Burnout: Paradise. Darmowy pakiet będzie dostępny już 6 lutego tego roku, zarówno dla posiadaczy Xboksów 360 i PlayStation 3. Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim, pojawi się wiele modyfikacji i ułatwień, które na pewno umilą zabawę.

Zwiastun z Indiana Jones The Staff of Kings dostępny
Zwiastun z Indiana Jones The Staff of Kings dostępny

Hed, 24 stycznia 2009, 11:24

W sieci pojawił się nowy tajemniczy zwiastun zapowiadający grę o przygodach najbardziej znanego archeologa na świecie. Wiele wskazuje na to, że Indiana Jones The Staff of Kings pojawi się na konsole firny Nintendo (Wii oraz DS) już na wiosnę tego roku. W materiale pojawia się również logo PlayStation. Najprawdopodobniej tytuł mógłby zostać wydany na przenośną platformę PSP.